Dordrecht, Netherlands

Bouw Hotel Vrieseplein kan beginnen

De gemeente Dordrecht en projectontwikkelaar Vrieseplein BV zijn het eens geworden over de verkoop van grond en gebouwen aan het Vrieseplein. De projectontwikkelaar heeft een contract met een hotelketen die van plan is om er een 4-sterrenhotel te bouwen met c.a. 80 kamers.
Alka Goos | 25 april 2018 15:21 | Aangepast op 25 april 2018 15:21
Voor de komst van het hotel was er een wijziging van het bestemmingsplan nodig, die inmiddels is doorgevoerd. De gemeente laat weten dat geen van de omwonenden bezwaar heeft gemaakt.

Het hele plan omvat het hotel van c.a. 80 kamers , 70 parkeerplaatsen en de grote loods op het binnenterrein van de Blekersdijk. De voorzijde van het hotel komt aan het Vrieseplein, waar hij het gat daar zal opvullen. De parkeerplaatsen zullen via de poortwoning aan de Cornelis de Wittstraat bereikbaar zijn.


Wethouder Piet Sleeking zegt dat er rekening is gehouden met zowel de belangen van omwonenden als die van de stad en de projectontwikkelaar. Volgens hem is een hotel op deze plek goed voor de levendigheid en de economie van de stad.

Lees ook

FC Dordrecht krijgt de positiviteit niet uit Kuijt: 'Gezegd dat ik trots ben'

Een worstelend FC Dordrecht kwam vrijdagavond bij Jong Ajax niet verder dan 0-0. Hoewel een gebrek a...

Vertrouwen ver weg bij FC Dordrecht: ook geen zege bij Jong Ajax

FC Dordrecht is nog niet uitgeworsteld in de Keuken Kampioen Divisie. Op het stuiterveld van Jong Aj...

Tweemalig wereldkampioen Lotte van Drunen in het zonnetje gezet

In het Australische Darwin wist Lotte van Drunen in september opnieuw wereldkampioen motorcross voor...

Nieuw lijflied voor baggerdorp? Deze Klokhuis-boyband maakt slib sexy

Baggermuziek heeft er sinds deze week een nieuwe betekenis bij. De creatieve geesten van NPO 3-progr...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Wilma Verhoeven

Kinderboekwinkel De Giraf is niet meer weg te denken uit Dordrecht. Presentator Ben Corino spreekt z...

Winnares Groot Dordts Dictee maakte maar één spelfout: ‘Spelling is niet mijn favoriete onderdeel'

Wie kan het beste spellen? De gemeente Dordrecht en Scholengroep Driestar-Wartburg organiseerde dond...