Aan de Maria Montessorilaan wordt een nieuwe supermarkt gebouwd.
Rowan Havelaar | Redactie Streekomroep | 10 augustus 2026 17:00
Redactie Streekomroep | 10 augustus 2026 16:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 17 augustus 2026 18:16
Twee voetballers van de Dordtse club SSW zijn dinsdag vrijgesproken van mishandeling. Volgens de rechtbank spreken de getuigen elkaar tegen en is het politieonderzoek onvolledig. Daardoor kan niet worden vastgesteld wie het slachtoffer heeft geslagen of geschopt, schrijft Omroep Brabant.
Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten, met mooi weer, veel sfeer, superveel bezoekers en een groot aantal bijzondere concerten. In augustus zijn er vier daarvan op zondag te zien op TV Dordrecht.
De gemeenteraad van Papendrecht draagt Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten voor als wethouders in de gemeente. Het gaat om een tijdelijke invulling, bedoeld als overbrugging naar een nieuw college.
Het werk aan de nieuwe brugklep van de Papendrechtsebrug vordert gestaag. Het laswerk zit er voor 95 procent op en de brugklep is op spectaculaire wijze omgedraaid. Nu krijgt de klep nog een speciale behandeling om hem te beschermen tegen weersomstandigheden en roest.
De gemeente Sliedrecht gaat vaker suswachten inzetten op het Burgemeester Winklerplein. Reden daarvoor is het toenemende aantal meldingen van overlast door jongeren.
Het plotselinge vrachtwagenverbod op de Merwedebrug, in combinatie met de afsluiting van de Papendrechtsebrug én de sinds 1 juli geldende kilometerheffing voor vrachtwagens, zorgt voor hoofdbrekens in de transportsector. Marcel Klein van transportbedrijf Boerman in Hardinxveld-Giessendam pleit voor meer investeringen in de Nederlandse infrastructuur. “We dalen af naar een niveau waar we niet willen zitten.”