Dordrecht, Netherlands

Bouwbedrijf opnieuw doelwit van brand: nu twee busjes in vlammen op

Van het busje aan de Hugo de Grootlaan is weinig meer over RTV Dordrecht
Twee geparkeerde busjes van bouwbedrijf Motif zijn zaterdagnacht uitgebrand in Dordrecht. Tussen de twee branden zat slechts een kwartier.
Corrado Francke | 29 juni 2025 10:42 | Aangepast op 29 juni 2025 10:42
Bij het bedrijfspand van Motif in Rotterdam-Zuid woedde eerder deze maand een grote brand. Dat gaat vermoedelijk om brandstichting. Diezelfde week ging bij hetzelfde pand een explosief af.

Zaterdagnacht waren twee busjes van het bedrijf doelwit. Rond 4.10 uur ging het eerste busje in vlammen op. Die stond geparkeerd aan de Krommedijk, ter hoogte van de Marthinus Steynstraat en de Paul Krugerstraat.

Ruim een kwartier daarna vloog het andere busje van hetzelfde bedrijf in brand aan de Hugo de Grootlaan, zo'n twee kilometer verderop. Hierbij raakte ook de auto die ervoor geparkeerd stond flink beschadigd.

De politie doet onderzoek naar de branden en een mogelijk verband. "Alle scenario's worden nu uitgelopen", laat een woordvoerder weten. Doorgaans zijn zulke voertuigbranden aangestoken.

Meest gelezen

Let op: N3 aantal nachten dicht

Redactie Streek 56 | 11 aug 2025 09:30

Patiënten krijgen brief of ze van huisarts willen ruilen: ‘Voor iedereen spannend’

Emmely Kokshoorn | Trevyn van Houwelingen | Pascalle van Werkhoven | 12 aug 2025 17:34

Man kijkt op verkeerde stoplicht en veroorzaakt ongeluk

Trevyn van Houwelingen | 8 aug 2025 11:30

Lees ook

Locatie en waarschijnlijke ontwikkelaar bekend van Dordts knarrenhof

Het eerste Dordtse knarrenhof komt, als het aan het stadsbestuur ligt, op de plek van de voormalige ...

Quinten (20) wordt wereldkampioen in Amerikaans stadion: ‘Meer dan ik ooit had durven dromen’

Quinten Vos (20) uit Hendrik-Ido-Ambacht is net terug uit Amerika, en niet met lege handen. Samen me...

Stadsboerderij houdt dieren koel met modder: 'Soort natuurlijke zonnebrand'

Het is warm in Dordrecht en daar hebben niet alleen wij, maar ook dieren last van. Gelukkig houden d...

Na bijna zestig jaar huwelijk probeert sombere Jan (86) zijn vrouw te wurgen

Op zijn oude dag moet Jan H. uit Oud-Alblas voor de rechter komen. De tachtigplusser heeft begin dit...

Erik (61) doet op de World Transplant Games aan vijf (!) onderdelen mee

Dertig jaar geleden werd Erik Paalvast ernstig ziek. Het gevolg: een levertransplantatie die zijn le...

Patiënten krijgen brief of ze van huisarts willen ruilen: ‘Voor iedereen spannend’

Zo’n drieduizend bewoners uit de Drechtsteden krijgen deze maand een brief op de mat met het voorste...