Dordrecht, Netherlands

BP-tankstation Dokweg verhuist

Het BP-tankstation aan de Dokweg schuift een eindje op. De nieuwbouw komt op de hoek van de Mijlweg en de Laan der Verenigde Naties.
Gert van der Steen | 18 december 2017 13:38 | Aangepast op 18 december 2017 13:38
Deze verhuizing stond al lang op de agenda van de gemeente, maar vanmorgen werden dan de contracten getekend. De gemeente koopt de grond die door de eigenaar van het pompstation gepacht werd van de NS.

Op het Maasterras (nu De Nieuwe Mijl) is de bouw van nieuwe woningen gepland. Dat is weliswaar niet op de plek van het benzinestation, maar de LPG-opslag was een belemmering voor nieuwbouw. En uitzicht op de rivier is voor bewoners een stuk aantrekkelijker dan uitzicht op een benzinestation.

Eind 2020 moet de verhuizing een feit zijn.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Het Jaar van Nanning Mol: 'Ik scoorde geen punten bij een paardenfan'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Nanni...

Het wordt koud! Koudste kerst in 15 jaar op komst

Op kerstavond valt de vorst binnen en volgt misschien wel de koudste kerst in de afgelopen 15 jaar, ...

Hakenkruis geschilderd op regenboog-zebrapad Leerpark

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is maandag beklad. Er was met zwarte verf onder ...

Brand in machinekamer van binnenvaartschip

Op een binnenvaartschip aan de Lekdijk in Nieuw-Lekkerland heeft dinsdagochtend brand gewoed. Het vu...

Ramen vernield en beklad, hoofdkantoor Fokker opnieuw doelwit

Het hoofdkantoor van Fokker Aerospace in Papendrecht is beklad en ruiten zijn vernield. In de nacht ...

Darter Plaisier stunt op WK, Ambachters leven mee: ‘Vol spanning gekeken’

De stunt van Wesley Plaisier op het WK darts is in zijn woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht niet onopgeme...