Bij renovatiewerkzaamheden aan een dakgoot op het Oranjepark heeft een kleine brand gewoed.
Jasper Kluten | Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 6 augustus 2026 14:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 5 augustus 2026 19:40
Redactie Streekomroep | 31 juli 2026 14:00
Een 31-jarige Alblasserdamse vrouw is aangehouden omdat zij verdovende middelen via de post naar het buitenland heeft gestuurd. In haar woning werden bij de aanhouding nog duizenden pillen gevonden.
Nietsvermoedend keek de jonge amateurscheidsrechter Quinn Vugts op de tribune naar zijn broer tijdens FC Dordrecht-Excelsior. Totdat de scheidsrechter geblesseerd raakte. Een kwartier later floot hij niet de amateurs van Overmaas en Zwarte Pijl, maar bevond hij zich tussen de profvoetballers.
“Het zijn niet alleen dieren die we zijn verloren, maar ook 25 jaar aan herinneringen, inzet en passie.” Halil Aynihan zag het duivenhok van hem en zijn vader aan de Arie Schaapweg afgelopen vrijdag in vlammen opgaan bij een grote brand op het volkstuinencomplex. Met een crowdfunding hopen zij hun hobby, de duivensport, weer stap voor stap te kunnen oppakken.
Wierook, spekkoek, dromenvangers en traditionele Indonesische kleding. Dit en nog veel meer is sinds 2013 jaarlijks te vinden bij de Pasar Malam in Dordrecht. Na de gemiste editie van vorig jaar keert het evenement terug, maar op een nieuwe locatie.
FC Dordrecht liet zaterdag een prima indruk achter in het vijfde oefenduel van deze voorbereiding. In Papendrecht boekte de club een eenvoudige 5-0 zege op Lusail SC, dat komend seizoen uitkomt op het hoogste niveau van Qatar.
De parkeergarage Visstraat in de Dordtse binnenstad is per direct gesloten. De gemeente heeft dat besluit genomen na een inspectie vrijdagmiddag.