Dordrecht, Netherlands

Brand in afval tegen flat in Crabbehof

De brandweer rukte maandagmiddag op in de Van den Tempelstraat in de wijk Crabbehof. Daar is afval tegen de gevel van een flat in brand gevlogen.
Lois Haanskorf | 22 oktober 2018 16:21 | Aangepast op 22 oktober 2018 16:21
Met spoed kwam de brandweer aan bij de flat en bluste de brand. Aansluitend werd onderzocht of er in de nabijgelegen parkeergarage brand was. Daar is geen brand geconstateerd.


De brandweer gaat uit van brandstichting. “Ik was al bang dat het een keer goed mis zou gaan, op deze plaats wordt vaker afval gedumpt”, vertelt een buurtbewoner. De gevel van de flat is licht beschadigd.

Meest gelezen

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Redactie Streek 56 | 27 aug 2025 16:21

Lees ook

Verdediger Fonville na vier duels voor recordbedrag weg bij FC Dordrecht

De voetbal transfermarkt is in Nederland nog één dag open, dus doet ook FC Dordrecht nog snel zaken....

Nachtwinkels mogen er komen, maar welke ondernemer doorstaat de test?

Ondernemende nachtbrakers kunnen zich melden voor het runnen van een nachtwinkel in Dordrecht. Vanaf...

Rechter geeft Hans Klok gelijk: opbouw tent in Dordrecht mag beginnen

Illusionist Hans Klok mag zijn circustent opbouwen aan de Laan van Europa in Dordrecht. De rechtbank...

Twee autobranden in één nacht

In de Dordtse wijk Krispijn hebben in de nacht van maandag op dinsdag twee auto’s in brand gestaan. ...

Albert Schweitzer onderzoekt mogelijkheden voor bouw nieuw ziekenhuis

Het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht onderzoekt de mogelijkheden voor de bouw van een nieuw...

Inclusiviteit centraal tijdens massale maar gemoedelijke jubileumeditie Dordrecht Pride

Zaterdagmiddag lopen honderden mensen, waaronder de Dordste burgemeester Nanning Mol, samen voor de ...