Dordrecht, Netherlands

Brand in autoloods Stevensweg

In Dordrecht woedde zaterdagochtend brand in een loods met auto's aan de Stevensweg. Er kwam veel rook vrij. Die gaat niet richting bebouwd gebied, laat een woordvoerder van de brandweer weten.
Jordy Nijenhuis | 27 april 2019 12:24 | Aangepast op 27 april 2019 12:24
Omdat de auto's in de schuur staan opgeslagen gingen er extra brandweerwagens naar de Stevensweg in Dubbeldam gestuurd. Wat voor auto's dit zijn is niet bekend. Mogelijk zouden er ook enkele gasflessen in de loods staan.

De brand is inmiddels onder controle. Er zou zeker één gewonde zijn. Het gaat om iemand die teveel rook ingeademd heeft.

Meest gelezen

Man zoekt Pokémon in park, maar valt in de sloot

Corrado Francke | 12 nov 2025 20:03

Overvaller dreigt met vuurwapen in slijterij

Redactie Streek 56 | 7 nov 2025 11:58

Lees ook

CDA doet tóch mee aan verkiezingen Hardinxveld-Giessendam: 'Het kwartje viel precies de goede kant op'

Kiezers in Hardinxveld-Giessendam krijgen toch iets meer keuze dan gedacht: partij CDA staat onverwa...

Lego-fans opgelet: inwoners mogen eigen gemeente in steentjes nabouwen voor tentoonstelling

Museum Ridderkerk Oudheidkamer zoekt mensen die Ridderkerkse gebouwen willen nabouwen met legoblokje...

Vrachtverkeer over spoor en bussen over vluchtstrook: hoe zijn gevolgen brugsluiting op te vangen?

Het Papendrechtse gemeentebestuur komt te weinig met alternatieve routes tijdens de sluiting van de ...

Brand op dak van sporthal, pand ontruimd

Op het dak van een sporthal in Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdagmiddag brand gewoed. De hal is ont...

Wie koopt dit schilderij van half miljoen: 'Het mag weg, maar het hoeft niet'

Het was één van de kunstontdekkingen in 2024. Het portret van Michiel Adriaensz de Ruyter van schild...

Steeds meer mensen zonder vangnet, maar steeds minder mentoren om ze op te vangen

Er is een schreeuwend tekort aan vrijwilligers die mensen helpen die niemand meer hebben om op terug...