Dordrecht, Netherlands

Brand in autoloods Stevensweg

In Dordrecht woedde zaterdagochtend brand in een loods met auto's aan de Stevensweg. Er kwam veel rook vrij. Die gaat niet richting bebouwd gebied, laat een woordvoerder van de brandweer weten.
Jordy Nijenhuis | 27 april 2019 12:24 | Aangepast op 27 april 2019 12:24
Omdat de auto's in de schuur staan opgeslagen gingen er extra brandweerwagens naar de Stevensweg in Dubbeldam gestuurd. Wat voor auto's dit zijn is niet bekend. Mogelijk zouden er ook enkele gasflessen in de loods staan.

De brand is inmiddels onder controle. Er zou zeker één gewonde zijn. Het gaat om iemand die teveel rook ingeademd heeft.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Lees ook

Mogelijk alleen asielopvang op een schip in dit dorp

Asielzoekers die opgevangen worden in de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht, zullen waarschijnlijk alleen ...

Hevige regenval enorme uitdaging: ‘Met alleen groter riool red je het niet'

Hoe bereid je je voor op hevige regenval? Volgens de Onderzoeksraad voor Veiligheid zijn er verschil...

Provinciale druk dwingt Dordrecht tot versnelling huisvesting statushouders

De gemeente Dordrecht gaat de huisvesting van statushouders versneld aanpakken om een ingrijpende pr...

Dordt strijdt met Utrecht en Amsterdam om titel ‘Evenementenstad van het Jaar’

Dordrecht maakt opnieuw kans om gekozen te worden tot ‘Evenementenstad van het Jaar’. Samen met grot...

Politie zet 'lokpuber' in tegen kinderprostitutie: ‘Ik wist niet dat het strafbaar was’

Op zijn fiets rijdt de man naar het afgesproken adres in Dordrecht, geld en glijmiddel bij zich. Daa...

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Dordrecht krijgt vier nachtwinkels. De meeste daarvan zullen compleet nieuwe zaken worden. De winkel...