Dordrecht, Netherlands

Brand in autoloods Stevensweg

In Dordrecht woedde zaterdagochtend brand in een loods met auto's aan de Stevensweg. Er kwam veel rook vrij. Die gaat niet richting bebouwd gebied, laat een woordvoerder van de brandweer weten.
Jordy Nijenhuis | 27 april 2019 12:24 | Aangepast op 27 april 2019 12:24
Omdat de auto's in de schuur staan opgeslagen gingen er extra brandweerwagens naar de Stevensweg in Dubbeldam gestuurd. Wat voor auto's dit zijn is niet bekend. Mogelijk zouden er ook enkele gasflessen in de loods staan.

De brand is inmiddels onder controle. Er zou zeker één gewonde zijn. Het gaat om iemand die teveel rook ingeademd heeft.

Lees ook

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Het Scheffersplein moet het hele jaar een bruisende plek gaan worden. Dat hebben de horeca-onderneme...

Oud-burgemeester zit vast voor bezit kinderporno

Oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. zit vast voor het bezit van kinderporno. De 77-ja...

112-nieuws: brand in gaskachel en chauffeur overleden

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een woning aan de Krommedijk in Dordrecht...

De Stemming in Hardinxveld-Giessendam: ‘Er is hier niet zo veel aan cultuur’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe massaclaim tegen Chemours op komst: 'Stoppen, opruimen en schade vergoeden'

Omwonenden van chemiereus Chemours, verenigd in de stichting 'PFAS Vrij Green Claim', stappen naar d...