Dordrecht, Netherlands

Brandweer waarschuwt alvast voor code oranje

De brandweer heeft vanmiddag de korpsen alvast gewaarschuwd voor de zeer zware windstoten die morgen op ons afkomen. Vooralsnog worden geen extra manschappen opgeroepen.
Peter Tromp | 17 januari 2018 15:04 | Aangepast op 17 januari 2018 15:04
De vooraankondiging van weercode oranje is vooral bedoeld voor vrijwilligers bij korpsen in Zuid Holland Zuid. Het werd vanmiddag afgegeven via het alarmeringssysteem voor hulpdiensten. In Dordrecht zit beroepsbrandweer. De bezetting wordt nog niet aangepast.

Nederland krijgt donderdag te maken met een westerstorm. Tot aan het begin van de middag kunnen we in Zuid Holland te maken krijgen met windstoten van 100 tot 120 kilometer per uur. Daarmee waait het harder dan de storm van twee weken geleden. Toen viel in Dordrecht de schade mee. Er waren vooral afgewaaide takken en een paar omgewaaide bomen. Op een enkele plek liet dakbedekking los.In de regio was wel meer schade.

Het KNMI heeft voor morgen

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

FC Dordrecht verliest oefenwedstrijd achter gesloten deuren ruim van Sparta Rotterdam

FC Dordrecht heeft zaterdag zijn tweede vriendschappelijke wedstrijd in de voorbereiding gespeeld te...

Minister: polder deels onder water, maar veel voorzieningen blijven

De Hel- en Zuilespolder wordt flink onder handen genomen. Maar niet getreurd: de fiets- en wandelpad...

Baggerfestival van start: 'Er is bijna te veel te doen om op te noemen'

Het had dit jaar wat voeten in de aarde, maar het Baggerfestival is weer losgebarsten. Bezoekers kun...

Zaterdag in Studio De Witt: oud-waarnemer Peter van der Velden

Studio De Witt trakteert luisteraars deze zaterdag opnieuw op een scherpzinnige en veelzijdige uitze...

Op Pad Met Ad op TV: op vaartocht met Dordtse duizendpoot Jaap Bouman

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad geeft presentator Ad van den Herik het roer eens over: J...

Kunst saai? Aaibare muur en discobol in tentoonstelling bewijzen van niet

Kunst moet voor kinderen een stuk aantrekkelijker worden, dachten ze bij het Dordrechts Museum. De n...