Dordrecht, Netherlands

Brent (7) vangt zielige hommel op

In huize De Goede hebben ze sinds een week een bijzonder huisdier: Hommie. Een hommel met een gebroken pootje en gescheurde vleugel. Brent vangt het diertje liefdevol op.
Marjolein Vos | 20 juni 2018 15:05 | Aangepast op 20 juni 2018 15:05
Hij vond het diertje in de speeltuin, vlak bij zijn huis in Sterrenburg. Omdat hij bang was dat het insect dood getrapt worden, nam hij hem mee. Samen met zijn moeder maakte hij een geschikte plekje voor Hommie. Want zo heet 'ie. "Hij zit in een bakje met een zonnebloem, want daar zit veel nectar in en dat is belangrijk voor hem", zegt Brent. "Dat weet ik allemaal van het Klokhuis".

Inmiddels woont Hommie al een week bij Brent en lijkt het dier zijn vleugels al wat meer te gebruiken. Het kan dus zomaar zijn dat hij op een dag weg vliegt. "Dat zou ik voor hem fijn vinden, maar voor mij niet, want ik heb hem wel erg goed verzorgd", aldus hommelfluisteraar Brent.

Lees ook

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...