Dordrecht, Netherlands

Britten nemen Fokker over

Fokker Technologies in Papendrecht wordt overgenomen door de Britse toeleverancier aan de luchtvaartindustrie GKN. Dat melden diverse media. Met de transactie is een bedrag gemoeid van 706 miljoen euro.
arjan Verwoerd | 28 juli 2015 09:13 | Aangepast op 28 juli 2015 09:13
Het hoofdkantoor van Fokker blijft na de overname in Papendrecht. In 2012 werd het bedrijf volledig losgekoppeld van Stork, om financieel zelfstandig te opereren. 

Experts hadden erop gerekend dat Fokker op termijn naar de beurs zou gaan. In 1996 ging Fokker failliet maar maakt dankzij Sork een succesvolle doorstart.

Het huidige Fokker is gespecialiseerd in het maken van onderdelen, elektrische systemen en landingsgestellen alsmede het onderhoud aan helikopters en vliegtuigen. Het bedrijf voert onder andere onderhoud uit aan vliegtuigen die door Fokker Aircraft zijn gebouwd.

Lees ook

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...