gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Broederliefde en Waylon op Wantijpop

Waylon, Rondé, De Likt en Lucas Hamming zijn de publiekstrekkers op Wantijpop. De organisatie maakte vanochtend bekend wie er optreden tijdens het gratis festival in het Wantijpark. Hiphopformatie Broederliefde is al eerder als hoofdact bekendgemaakt.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Op het hoofdpodium zijn ook optredens van Rilan & The Bombardiers en de Dordtse formatie BrandWerk. De organisatie noemt het programma een mooie mix van verschillende stijlen door zowel grote namen als opkomende bands.

Op Wantijpop zijn ook optredens van regionale bands op het Popcentrale Podium. Daarnaast staan er ook weer kramen met kleding op de Pop-up Market. Nieuw is dat die kramen dit jaar over het hele festivalterrein worden verdeeld en niet meer alleen maar bij de in- en uitgang staan. De kindertuin van Koning Eik blijft gehandhaafd. Dat is bedoeld voor kleine kinderen.

Het gratis toegankelijk popfestival Wantijpop vindt plaats op zaterdag 10 juni in het Wantijpark.

Lees ook

PSX_20260608_182904

A15 bezaaid met takken, deel van snelweg in beide richtingen dicht

De A15 tussen Papendrecht en Sliedrecht is maandagavond in beide richtingen tijdelijk dicht geweest. Door het stormachtige weer lag de snelweg daar bezaaid met takken. Volgens Rijkswaterstaat hebben enkele auto's schade opgelopen.

studiodewitt

Zaterdag in Studio De Witt: Indorock, Dordt in Stoom en formatieprocessen

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met de initiatiefnemers van het vinylproject Indorock. Hij duikt met hen in de rijke muzikale geschiedenis.

Point Blur_Jun142026_103437 (1)

Twee geparkeerde auto's in vlammen op, mogelijk opzet

In Zwijndrecht zijn twee geparkeerde auto's zaterdagnacht verwoest door brand. Dat gebeurde aan de Lindtsebenedendijk, ter hoogte van de Perkstraat.

THUMB WEBSITE 2

Cultuurcentrum kent complete metamorfose: ‘Ruimte voor honderd bezoekers extra’

Cultuurcentrum Cascade in Hendrik-Ido-Ambacht is na een jaar gesloten te zijn geweest weer open. Door een grootschalige verbouwing en vernieuwing van het pand moest het samen met de bibliotheek een jaar lang wijken naar een tijdelijk onderkomen. De eerste twee verdiepingen hebben een behoorlijke metamorfose ondergaan.

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.

727457752_1455578069942028_5493338324617170979_n

Politie bevrijdt hond uit snikhete auto: 'Lichaamstemperatuur was opgelopen tot 42,3 graden'

Bij Avonturenboerderij Molenwaard in Groot-Ammers is zaterdag een American Bull uit een snikhete auto gered. Volgens medewerkers van de Dierenambulance verkeerde het dier in een levensbedreigende situatie. Zijn lichaamstemperatuur was opgelopen tot 42,3 graden.