Dordrecht, Netherlands

Broer blijft in cel

De man die het dodelijke ongeval van een leerkracht en zijn vrouw zou hebben veroorzaakt, blijft nog zeker twee weken vastzitten. Zijn jongere broer mag wel naar huis.
Peter Tromp | 2 november 2016 16:48 | Aangepast op 2 november 2016 16:48

De rechter-commissaris heeft vanmiddag het voorarrest verlengd. De broer die in de cel blijft, zegt dat hij de auto bestuurde die het echtpaar aanreed. Zijn jongere broer is de eigenaar van het voertuig. 

De dodelijke aanrijding vond vorige week donderdagavond plaats in Tilburg. Het echtpaar woonde in Rijen. De man gaf les op De Wereldwijzer, voorheen de Mariaschool.


Meest gelezen

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

Gegil, bloed en duistere muziek: deze speeltuin is tijdens Halloween een griezelige plek

Van versierde pompoenen tot Trick or Treat: speeltuin Stadspolders was tijdens Halloween het toneel ...

Opening Dordtse Spuihavengarage opnieuw uitgesteld

De Spuihavengarage in Dordrecht gaat weken later open dan eerder de bedoeling was. Aanvankelijk zou ...

Rijkswaterstaat voert kentekenonderzoek uit op A16: waar komen bestuurders vandaan?

Rijkswaterstaat voert dinsdag een onderzoek uit naar weggebruik op de A16 tussen Ridderkerk en Hendr...

Dordts raadslid Ruby Pichel splitst van Forum voor Democratie: ‘Ik heb het lang en goed overwogen’

Ruby Pichel heeft besloten om af te splitsen van de partij Forum voor Democratie, die ze tot vorige...

DrechtStadLoop haalt 15 duizend euro op voor sportruimte kankerpatiënten

“Dat de DrechtStadLoop het goed doet, dat is duidelijk”, besluit bestuurslid Maurice Laparlière. Een...

De Plucheplakkers vieren 100e podcast met twee oude bekenden

De Plucheplakkers hebben de honderdste aflevering bereikt! Daarom vinden Arco Bomgaars (AD/De Dordte...