gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Broers Barone hebben een nieuwe boot

e01e131a54c63821cac89bfa6c803df2

Wat is er nou mooier dan de oudste stad van Holland te bekijken vanaf het water? Dat kan nu, met de nieuwe aanwinst van de broers Barone. Het nieuwe vaartuig komt uit Zweden en brengt onwijs veel voordelen met zich mee.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
De boot is geschikt voor de rustigere rondvaarten, hij gaat namelijk wat langzamer dan de andere twee die zij - binnen hun bedrijf Imbarcazione Barone al hebben. Er is plek voor twaalf personen, die ook op het water kunnen lunchen of dineren.

De nieuwe elektrische boten komen op dit moment van de lopende band in Dordrecht. Deze zomer ligt bijvoorbeeld de eerste volledig elektrisch aangedreven speedboot 'Edorado' in het water.

Dat er meerdere partijen zijn die op het water opereren, ziet Sirio Barone dat niet als concurrentie. Integendeel zelfs. "We doen veel samen, en verwijzen de mensen door naar elkaar. Dus als wij geen plek hebben en iemand wil toch een rondvaart doen, verwijzen we ze door naar een andere 'collega'."

Tijdens deze vroege lentedagen ziet Sirio dat er al veel vraag naar hun is om een rondvaart te doen. "Mensen worden enthousiast en willen iets ondernemen. Een rondvaart is dan ideaal met dit weer."

Meevaren met de nieuwe schuit van Elio en Sirio Barone kan vanaf aanstaand weekend.&t=19s

Lees ook

merwedebrugrws

Meer dan 200 boetes voor vrachtwagens die verbod Merwedebrug overtreden

Bij de handhavingsactie bij de Merwedebrug (A27) zijn vorige week in totaal 215 boetes uitgedeeld. Sinds juli mogen vrachtwagens niet meer over de brug heen, maar dat verbod wordt nog door honderden vrachtwagens per dag genegeerd. Daarom voerden Rijkswaterstaat en de politie van 17 tot en met 21 augustus een grootschalige handhavingsactie uit.

sigarettenpixabay

FIOD neemt ruim 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag in Ridderkerk

De Douane en FIOD hebben deze week meer dan 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag genomen in Ridderkerk. Twee mannen zitten vast.

FOTO WEBSITE ARTIKEL

Buurtbewoners slaan alarm: moderne bushalte al lange tijd onbereikbaar

Onrust in Wielwijk, want al anderhalf jaar is de bushalte naast het Admiraalsplein in Dordrecht voor bussen onbereikbaar. Buurtbewoners moeten daardoor naar een tijdelijke halte, zo’n 500 meter verderop. Voor de Dordtse VVD is dit onacceptabel: "Je haalt zo een nat pak als je staat te wachten op de bus."

dodelijk ongeluk Streefkerk

Fietser overleden na aanrijding met bestelbus

Een persoon op een fiets is dinsdagmiddag om het leven gekomen bij een verkeersongeluk op de N480 bij Streefkerk. Rond 15.00 uur kwam de melding binnen bij de politie van een ongeluk, waarbij een auto een fietser zou hebben aangereden.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - FIETSENMAKER

Maarten is fietsenmaker aan huis en werkt vanuit zijn bus

De meeste mensen brengen hun fiets naar een fietsenmaker toe als deze gerepareerd moet worden. Maarten van Rijswijk doet dit net anders. Hij komt zelf naar de kapotte fietsen toe en repareert ze ter plekke in zijn bus. Maarten leert Monique wat je moet doen om een fiets weer gloednieuw te krijgen.

nk2026082193A03708

FC Dordrecht speelt frustrerende wedstrijd tegen Roda JC en gaat ten onder

FC Dordrecht heeft de tweede thuiswedstrijd van het seizoen niet in winst weten om te zetten. Het verloor van met 0-1 van Roda JC Kerkrade. De Schapekoppen kregen pas in de tweede helft echt vat op de tegenstander, die in de eerste helft op voorsprong kwam. De tweede helft blafte Dordt hier en daar wel, maar echt bijten deed het niet.