gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Broers Barone hebben een nieuwe boot

e01e131a54c63821cac89bfa6c803df2

Wat is er nou mooier dan de oudste stad van Holland te bekijken vanaf het water? Dat kan nu, met de nieuwe aanwinst van de broers Barone. Het nieuwe vaartuig komt uit Zweden en brengt onwijs veel voordelen met zich mee.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
De boot is geschikt voor de rustigere rondvaarten, hij gaat namelijk wat langzamer dan de andere twee die zij - binnen hun bedrijf Imbarcazione Barone al hebben. Er is plek voor twaalf personen, die ook op het water kunnen lunchen of dineren.

De nieuwe elektrische boten komen op dit moment van de lopende band in Dordrecht. Deze zomer ligt bijvoorbeeld de eerste volledig elektrisch aangedreven speedboot 'Edorado' in het water.

Dat er meerdere partijen zijn die op het water opereren, ziet Sirio Barone dat niet als concurrentie. Integendeel zelfs. "We doen veel samen, en verwijzen de mensen door naar elkaar. Dus als wij geen plek hebben en iemand wil toch een rondvaart doen, verwijzen we ze door naar een andere 'collega'."

Tijdens deze vroege lentedagen ziet Sirio dat er al veel vraag naar hun is om een rondvaart te doen. "Mensen worden enthousiast en willen iets ondernemen. Een rondvaart is dan ideaal met dit weer."

Meevaren met de nieuwe schuit van Elio en Sirio Barone kan vanaf aanstaand weekend.&t=19s

Lees ook

concerthewave

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert The Wave

Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten. Het mooie weer, de vele bezoekers en de goede sfeer vormden een mooi decor van Big Rivers in Dordrecht. In augustus zijn vier van de bijzondere concerten van dat weekend te zien op TV Dordrecht.

Papendrechtsebrug 5

Brugklep Papendrechtsebrug weggehaald: dit staat er nog te gebeuren

Een gek gezicht voor wie nu naar de Papendrechtsebrug kijkt: de brugklep is weg. Rijkswaterstaat is de afgelopen dagen bezig geweest met het uitvijzelen van de klep, die in de nacht van maandag op dinsdag op een ponton is geplaatst. Woensdagochtend zal die worden afgevoerd naar een sloopbedrijf.

Still brugklep is weg voor artikel

Brugklep na 59 jaar verdwenen: zo verliep het proces van uitvijzelen tot de sloop

Een bijzondere operatie is het, de verwijdering van de brugklep van de Papendrechtsebrug. 59 jaar lang is er over dit wegdek gereden, nu is die in een tijdsbestek van drie dagen eruit gevijzeld, op een ponton gelegd en over het water vervoerd naar de sloop.

artikelfoto martijn noort

Abrupt einde Moulin Rouge: Dordtse musicalster Martijn Noort blijft verslagen achter

Voor Dordtenaar Martijn Noort is zijn eerste grote hoofdrol in een Nederlandse musical onverwacht ten einde gekomen. Aanvankelijk zou hij nog tot begin augustus te zien zijn in Moulin Rouge! De Musical. Maar nadat een sprinklerinstallatie door een technisch defect in het Utrechtse Beatrixtheater afging, zijn alle resterende voorstellingen geschrapt.

archieffotopolitie

Deel woning dicht na vondst hennepkwekerij

Een deel van een huis in Hendrik-Ido-Ambacht is op last van de burgemeester gesloten. Het gaat om een gedeelte van een huis aan de P.C. Hooftsingel dat werd verhuurd, zo maakt de gemeente maandag bekend.

mobiele camera crabbehof

Winkeliers Crabbehof willen structureel beter toezicht na reeks incidenten

Op de parkeerplaats van het Van Oldebarneveltplein bij winkelcentrum Crabbehof in Dordrecht staat sinds kort een mobiele camera. De camera is een tijdelijke maatregel naar aanleiding van een reeks incidenten in de afgelopen periode, waaronder de overval op juwelierszaak Retel op 18 juli. Als het aan de winkeliersvereniging ligt, is de camera het begin van een verbetering van het toezicht in het winkelcentrum.