gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Broers Barone hebben een nieuwe boot

e01e131a54c63821cac89bfa6c803df2.jpg

Wat is er nou mooier dan de oudste stad van Holland te bekijken vanaf het water? Dat kan nu, met de nieuwe aanwinst van de broers Barone. Het nieuwe vaartuig komt uit Zweden en brengt onwijs veel voordelen met zich mee.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
De boot is geschikt voor de rustigere rondvaarten, hij gaat namelijk wat langzamer dan de andere twee die zij - binnen hun bedrijf Imbarcazione Barone al hebben. Er is plek voor twaalf personen, die ook op het water kunnen lunchen of dineren.

De nieuwe elektrische boten komen op dit moment van de lopende band in Dordrecht. Deze zomer ligt bijvoorbeeld de eerste volledig elektrisch aangedreven speedboot 'Edorado' in het water.

Dat er meerdere partijen zijn die op het water opereren, ziet Sirio Barone dat niet als concurrentie. Integendeel zelfs. "We doen veel samen, en verwijzen de mensen door naar elkaar. Dus als wij geen plek hebben en iemand wil toch een rondvaart doen, verwijzen we ze door naar een andere 'collega'."

Tijdens deze vroege lentedagen ziet Sirio dat er al veel vraag naar hun is om een rondvaart te doen. "Mensen worden enthousiast en willen iets ondernemen. Een rondvaart is dan ideaal met dit weer."

Meevaren met de nieuwe schuit van Elio en Sirio Barone kan vanaf aanstaand weekend.&t=19s

Lees ook

Nationaal Baggermuseum nieuwe naam.png

museum

Nieuwe naam en miljoeneninvestering: Baggermuseum wordt uitgebreid

Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.

kat vermist.png

Remco ziet kat met 20 kilometer per uur verdwijnen: 'Is op e-bike meegenomen'

Wie heeft de 1,5 jaar oude kat Oscar gezien? Het beestje verdween afgelopen zaterdag op hoge snelheid uit zijn vertrouwde omgeving Rijsoord en is voor het laatst gezien in Dordrecht. Oscar is waarschijnlijk op een e-bike meegenomen, maar waarom? Baasje Remco van Die zit met de handen in het haar: 'Het is mijn maatje.'

luchtalarm 02.png

rampen

Veiligheidsregio's: geen goed alternatief voor luchtalarm na 2027 is onacceptabel

De Veiligheidsregio’s Zuid-Holland Zuid en Rotterdam-Rijnmond vinden het ‘onacceptabel’ als er geen goed alternatief is wanneer het luchtalarm op 1 januari 2028 verdwijnt. Dat meldt de Rotterdamse burgemeester Carola Schouten namens in totaal vier veiligheidsregio’s in een brief aan de Tweede Kamer.

WhatsApp-Image-2026-05-07-at-15.06.18-768x576.jpeg

Slecht wegdek Rijksstraatweg aangepakt: let op omleidingen

De Rijksstraatweg in Ridderkerk wordt vernieuwd. Het wegdek is beschadigd en heeft scheuren, dus is er een nieuwe laag asfalt nodig. Ridderkerkers krijgen daarom in de maand juni op verschillende plekken te maken met omleidingen.

kat dierenarts Pexels.jpg

dierenzorg

Kattenaids in Drechtsteden: stichting waarschuwt voor uitbraak

Stichting Dieren Steun waarschuwt voor een zorgelijke verspreiding van kattenaids (FIV) in de regio Drechtsteden. De stichting zegt dat in korte tijd veel positief geteste katten zijn aangetroffen in Papendrecht, Sliedrecht en Zwijndrecht. Het zijn met name zwerfkatten die besmet zijn, maar ook enkele huiskatten hadden het virus.

ef7676c8-a531-3abb-8c03-10f96dab8008.jpg

Thuis in Arkel bij de vader van Frenkie de Jong: 'Ieder nadeel heeft zijn voordeel'

"Een bakkie?" Gastvrij als de vader van Frenkie de Jong is, serveert hij op deze zonnige middag aan de Prinses Margrietstraat in Arkel (gemeente Molenlanden) een vers kopje koffie. Net als twee jaar geleden. Toen een paar weken voor het EK van Oranje, nu een paar weken voor het WK.