gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Broers Barone hebben een nieuwe boot

e01e131a54c63821cac89bfa6c803df2.jpg

Wat is er nou mooier dan de oudste stad van Holland te bekijken vanaf het water? Dat kan nu, met de nieuwe aanwinst van de broers Barone. Het nieuwe vaartuig komt uit Zweden en brengt onwijs veel voordelen met zich mee.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
De boot is geschikt voor de rustigere rondvaarten, hij gaat namelijk wat langzamer dan de andere twee die zij - binnen hun bedrijf Imbarcazione Barone al hebben. Er is plek voor twaalf personen, die ook op het water kunnen lunchen of dineren.

De nieuwe elektrische boten komen op dit moment van de lopende band in Dordrecht. Deze zomer ligt bijvoorbeeld de eerste volledig elektrisch aangedreven speedboot 'Edorado' in het water.

Dat er meerdere partijen zijn die op het water opereren, ziet Sirio Barone dat niet als concurrentie. Integendeel zelfs. "We doen veel samen, en verwijzen de mensen door naar elkaar. Dus als wij geen plek hebben en iemand wil toch een rondvaart doen, verwijzen we ze door naar een andere 'collega'."

Tijdens deze vroege lentedagen ziet Sirio dat er al veel vraag naar hun is om een rondvaart te doen. "Mensen worden enthousiast en willen iets ondernemen. Een rondvaart is dan ideaal met dit weer."

Meevaren met de nieuwe schuit van Elio en Sirio Barone kan vanaf aanstaand weekend.&t=19s

Lees ook

Schermafbeelding 2026-05-28 135052.png

Donderdag op TV Dordrecht: 'Er was eens: Een beeld voor de Stadswerven’

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Ditmaal blikt de omroep terug op de realisatie van het beeld 'Choëphore' met deel 2 van de documentaire 'Een beeld voor de Stadswerven'.

Spanningsmast1.png

Vol stroomnet in omgeving Ridderkerk: wachtlijst voor nieuwe aansluitingen tot 2033

Grootverbruikers van stroom in delen van Ridderkerk en buitengebieden van Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht die meer stroom nodig hebben, moeten mogelijk jarenlang wachten. Netbeheerder Stedin meldt dat het stroomnet in het gebied geen ruimte meer heeft voor nieuwe grote aansluitingen of uitbreidingen.

merwedelingelijn kleiner.png

Geen fietsen in de trein en minder stops op dit station tijdens afsluiting Papendrechtsebrug

Tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug mogen in de treinen op de Merwedelingelijn geen fietsen meer mee. Ook wordt op station Hardinxveld-Giessendam in die periode voorlopig niet vier keer, maar twee keer per uur gestopt. Dat heeft de provincie besloten, in overleg met vervoerder Qbuzz en Rijkswaterstaat.

foto artikel leny.jpg

Leny (87) is al meer dan dertig jaar vrijwilliger en geniet nog steeds: 'Plantjes zijn altijd blij'

Tuinieren, snoeien en planten. Dat zijn de dingen die de 87-jarige Leny Mars het liefste doet. En al deze hobby’s combineert Leny al jaren bij haar vrijwilligerswerk bij Arboretum Munnike Park. Een botanische tuin midden in Zwijndrecht. “Het is een vrij leven en ik heb het altijd leuk gevonden.”

fotooverval.png

Man (21) vrijgesproken van medeplegen overval dankzij liegende medeverdachte

Hij was wel aanwezig tijdens een woningoverval in Alblasserdam, maar toch spreekt de rechtbank Lawand A. (21) vrij. De verdachte dacht namelijk dat hij spullen op ging halen bij het slachtoffer, maar dat bleek een leugen van een medeverdachte.

lijnzaadstraatrotterdampolitie.png

Slachtoffer dodelijke woningbrand Rotterdam komt uit Zwijndrecht

De persoon die afgelopen zondag om het leven is gekomen bij een woningbrand in Rotterdam-Zuid, is een 44-jarige man uit Zwijndrecht. Dat heeft de politie bekend gemaakt. De politie doet nog onderzoek naar hoe hij om het leven is gekomen.