Dordrecht, Netherlands

Brok bedankt voor benoeming ereburger

Burgemeester Arno Brok wil vrijdag bij zijn afscheid in de gemeenteraad niet tot ereburger worden benoemd. Hij is daarmee de eerste burgemeester van Dordrecht die de erepenning aan zich voorbij laat gaan.
Kees Rijborz | 21 februari 2017 10:34 | Aangepast op 21 februari 2017 10:34
Bij het begin van zijn ambtstermijn verklaarde Brok al dat hij niet zit te wachten op een onderscheiding. ¨Hij heeft in Sneek ook bedankt voor de eer dus men weet hoe de burgemeester hier in zit ¨, aldus woordvoerder Marc van Wijnen.

Brok zal vandaag zijn laatste vergadering in de raad houden als voorzitter en gaat per ingang van 1 maart aan de slag als commissaris van de Koning in Friesland. Zijn takenpakket zal tot en met medio september worden overgenomen door waarnemend burgemeester Peter van der Velden.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...