Dordrecht, Netherlands

Brokking stopt met de hazelnoottaart

Banketbakkerij Brokking gaat stoppen met de verkoop van zijn beroemde hazelnootgebak. Er wordt voor de toekomst ingezet op het maken van hazelnootijs.
Gert van der Steen | 1 april 2019 10:05 | Aangepast op 1 april 2019 10:05
Dat gaat gebeuren in samenwerking met ijsmeester Lorenzo. De zomers worden warmer. Dat is waarschijnlijk de gedachte achter deze strategische beslissing.


Ook het logo van Brokking wordt op de nieuwe situatie aangepast. In plaats van banketbakker gaat de zaak nu ambachtelijke ijsmakerij heten.

Wanneer de winkel precies met de verkoop stopt wordt nog nader bekend gemaakt.

Wees gerust. Het is een 1 april grap. We kunnen nog steeds genieten van dit typische Dordtse gebak.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...