Dordrecht, Netherlands

Brokking stopt met de hazelnoottaart

Banketbakkerij Brokking gaat stoppen met de verkoop van zijn beroemde hazelnootgebak. Er wordt voor de toekomst ingezet op het maken van hazelnootijs.
Gert van der Steen | 1 april 2019 10:05 | Aangepast op 1 april 2019 10:05
Dat gaat gebeuren in samenwerking met ijsmeester Lorenzo. De zomers worden warmer. Dat is waarschijnlijk de gedachte achter deze strategische beslissing.


Ook het logo van Brokking wordt op de nieuwe situatie aangepast. In plaats van banketbakker gaat de zaak nu ambachtelijke ijsmakerij heten.

Wanneer de winkel precies met de verkoop stopt wordt nog nader bekend gemaakt.

Wees gerust. Het is een 1 april grap. We kunnen nog steeds genieten van dit typische Dordtse gebak.

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...