gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bromfietser gewond bij aanrijding

Een 18-jarige bromfietser uit Dordrecht is op 18 februari aan zijn hoofd gewond geraakt toen hij op de kruising Talmaweg-S.M. Hugo van Gijnweg bij een aanrijding betrokken raakte.

Rob van der Woude |  | Aangepast op
Kort voor de aanrijding zagen agenten de man met een hoge snelheid op de Hugo van Gijnweg rijden, waarbij hij zonder helm door rood reed. De agenten besloten, gezien de verkeersveiligheid, geen achter-volging in te zetten, maar met een normale snelheid dezelfde richting als de bromfietser op te rijden. Enkele minuten hierna reden de agenten wel met spoed naar de kruising Talmaweg - S.M. Hugo van Gijnweg waar een verkeersongeval was gebeurd en een gewonde was gevallen. De gewonde bleek de bromfietser te zijn, die daar tegen een personenauto was aangereden. Volgens getuigen had hij spookgereden. De automobilist had de bromfietser, die uit een voor hem uit een onverwachte richting kwam, niet gezien. De aanrijding vond plaats toen de automobilist voor rood licht stilstond en bij groen licht optrok.  Kort na de aanrijding verzamelde zich een groot aantal toeschouwers bij de aanrijding. Eén van hen vond het nodig zich met de afhandeling van de het ongeval te bemoeien. Hij liep in de weg en hinderde de hulpverlening. Na diverse waarschuwingen werd de man met gepast geweld verwijderd. De man werd niet aangehouden. De gewonde bromfietser is naar het ziekenhuis gebracht.

Lees ook

foto herdenkingvlag artikel.png

Speciale vlag gehesen bij herdenking bombardement Moerdijkbrug

Het bombardement op de Moerdijkbrug van 13 mei 1940 is herdacht bij het monument in Dordrecht. Dit jaar heeft de stichting van de herdenking een nieuw attribuut om te laten zien: een vlag die de herdachte mannen als laatst hebben gegroet, voordat ze op hun fatale missie gingen.

foto dordt in stoom 1.png

Hemelvaartsdag op TV Dordrecht: Dordt in Stoom

Over een paar weken is het zover: Dordt in Stoom. Dit jaar is het spektakel in het laatste weekend van mei. Om alvast een beetje in de sfeer te komen blikken we met TV Dordrecht deze donderdag terug op de festiviteiten van vier jaar geleden. De vlootshow, het stoomrondje, alles komt voorbij.

Koos Wieman poppenspeler.png

Koos vermaakt al bijna 50 jaar jong en oud met zijn poppentheater

"Janus, Janus, kom je nog een keer?" Het vertrouwde geluid galmt weer over het Rotterdamse Binnenwegplein. Sinds vorige week zijn de luiken van het poppentheater weer open. Al 46 jaar staat Jacobus Wieman uit Dordrecht, ook wel Koos genoemd, hier van mei tot oktober bijna elke week om Rotterdammers te vermaken.

5a186b107b87fc9659d2d58399a887a2.jpg

Ruim 130 instellingen uit onze streek brengen dakloosheid in beeld: ‘Het is hard nodig'

Om het aantal daklozen in onze streek goed in beeld te krijgen, worden in negen gemeenten speciale tellingen gehouden. Er wordt gezocht naar onzichtbare dak- en thuislozen, met als doel om in kaart te brengen hoeveel het er precies zijn. “Men denkt vaak aan de man op het bankje op straat of de mensen in de opvang, maar het is echt een stuk breder dan dat."

tempFileForShare_20260513-171909.jpg

Noordtunnel dicht na ongeluk, meer dan een uur vertraging op A15

De Noordtunnel is woensdagmiddag tijdelijk dicht geweest in de richting van Gorinchem. Dit na een ongeluk tussen drie voertuigen. Wel leverde de botsing een lange file op: volgens Rijkswaterstaat was de vertraging op de A15 meer dan een uur.

opma breidel.png

‘Iedereen verdient een plek’, Ad bezoekt Cultureel Educatief Centrum Dordrecht

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad duikt in de wereld van het Cultureel Educatief Centrum Dordrecht (CECD). Gevestigd op de plek waar ooit treinkaartjes werden verkocht, heeft het centrum een belangrijke functie in de verhalen rond diversiteit en inclusie. Maar het streeft ook naar aandacht voor en erkenning van de slavernijgeschiedenis van de stad.