gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bromfietser gewond bij aanrijding

Een 18-jarige bromfietser uit Dordrecht is op 18 februari aan zijn hoofd gewond geraakt toen hij op de kruising Talmaweg-S.M. Hugo van Gijnweg bij een aanrijding betrokken raakte.

Rob van der Woude |  | Aangepast op
Kort voor de aanrijding zagen agenten de man met een hoge snelheid op de Hugo van Gijnweg rijden, waarbij hij zonder helm door rood reed. De agenten besloten, gezien de verkeersveiligheid, geen achter-volging in te zetten, maar met een normale snelheid dezelfde richting als de bromfietser op te rijden. Enkele minuten hierna reden de agenten wel met spoed naar de kruising Talmaweg - S.M. Hugo van Gijnweg waar een verkeersongeval was gebeurd en een gewonde was gevallen. De gewonde bleek de bromfietser te zijn, die daar tegen een personenauto was aangereden. Volgens getuigen had hij spookgereden. De automobilist had de bromfietser, die uit een voor hem uit een onverwachte richting kwam, niet gezien. De aanrijding vond plaats toen de automobilist voor rood licht stilstond en bij groen licht optrok.  Kort na de aanrijding verzamelde zich een groot aantal toeschouwers bij de aanrijding. Eén van hen vond het nodig zich met de afhandeling van de het ongeval te bemoeien. Hij liep in de weg en hinderde de hulpverlening. Na diverse waarschuwingen werd de man met gepast geweld verwijderd. De man werd niet aangehouden. De gewonde bromfietser is naar het ziekenhuis gebracht.

Lees ook

biesboschharmblom

Vastlopen ligt op de loer: watersporters gewaarschuwd voor lage waterstand

Wie de komende weken met een motorboot de Biesbosch in wil, doet er goed aan zich voor te bereiden. Door de aanhoudende droogte staan veel kreken uitzonderlijk laag en raken ze steeds meer begroeid met waterplanten en algen. "De plantengroei is wel een dingetje."

Ed Nijmeegse vierdaagse foto artikel

Ed volbrengt zijn 40e vierdaagse: 'Je wordt gedragen door het publiek'

Met schoenen die ietwat knelde en enkele blaren heeft Ed Grootveld uit Sliedrecht zijn 40e vierdaagse van Nijmegen volbracht. Na twee dagen bijkomen blikt hij terug op zijn avontuur: “Het gaat je niet in de koude kleren zitten.”

Film in de Tuin

Perfect avondje uit: Film in de Tuin weer van start

Filmhuis De Witt in Dordrecht verandert de Kloostertuin de komende weken opnieuw in een openluchtbioscoop. Vanaf vrijdag 7 augustus kunnen filmliefhebbers iedere vrijdag- en zaterdagavond genieten van Film in de Tuin, met een gevarieerd aanbod aan films.

Schermafbeelding 2026-07-23 170721

Doorstroming van N3 naar A16 moet beter, dit gaat er gebeuren

Weggebruikers die vanaf de N3 linksaf naar de A16 willen, kunnen na een ingreep gebruik maken van twee rijstroken. Rijkswaterstaat past het kruispunt in Dordrecht aan aangezien verkeer daar regelmatig opstroopt, ook nu de Papendrechtsebrug dicht is. “We hebben dit vooraf zien aankomen.”

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Het Zuigkwartet

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met het Dordtse theatergezelschap Het Zuigkwartet. Na de eerdere theatervoorstelling over de bekende Dordtenaar Willie Batenburg richten zij zich nu op een ander bekende Dordtenaar: schrijver en dichter C. Buddingh'.

ambulance

Kind met spoedtransport naar ziekenhuis na ongeluk met vrachtwagen

Een moeder en kind zijn dinsdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een vrachtwagen in Ridderkerk. Het kind is met een spoedtransport naar het ziekenhuis gebracht, laat een woordvoerder van de politie weten.