Dordrecht, Netherlands

Bronzen erepenning voor Reynvaan

Wethouder Rinette Reyvaan neemt dinsdagmiddag afscheid van Dordrecht tijdens een receptie in het Stadhuis. Acht jaar lang maakte ze namens Beter voor Dordt deel uit van het college.
Marjolein Vos | 15 mei 2018 17:22 | Aangepast op 15 mei 2018 17:22
Daarom heeft ze uit handen van burgemeester Kolff de bronzen erepenning van de stad gekregen. Een blijk van waardering voor mensen die zich jarenlang voor Dordrecht hebben ingezet.

Van 2010 tot en met 2014 was Reyvaan onder meer verantwoordelijk voor de beleidsterreinen sport, stadsbeheer, leefbaarheid, wonen, wijkgericht werken, stedelijke vernieuwing en Dordrecht-West. In haar tweede termijn als wethouder werden veiligheid en dierenwelzijn en recreatie aan haar portefeuille toegevoegd.

Per 1 mei wordt Reynvaan de nieuwe burgemeester van de gemeente Giessenlanden.

Lees ook

Spuihavengarage gaat toch nu al open: ‘Een week eerder dan voorzien’

De Spuihavenparkeergarage gaat deze donderdag al open, een week eerder dan gedacht. Vanaf 16.00 uur ...

Papendrechter krijgt cel- en taakstraf én vermaning van zijn vrouw na rellen in Den Haag

De rechter heeft twee mannen uit Papendrecht en Schiedam veroordeeld voor hun aandeel in de rellen i...

Ruim 250 mensen gefouilleerd in Zwijndrecht na jongerengeweld, cameratoezicht blijft

De politie heeft de afgelopen maand ruim 250 mensen preventief gefouilleerd in vier Zwijndrechtse wi...

'A new Job with the Boss': vacatures in de regio op Drechtstad FM

Vanaf deze donderdagavond is er om 18.00 uur een nieuw radioprogramma op Drechtstad FM. ‘A new Job w...

James (33) dwong jonge slachtoffers naaktbeelden te sturen: ‘Ik was eenzaam’

Een man uit Ridderkerk zou volgens het Openbaar Ministerie zeker 17 jonge slachtoffer hebben afgeper...

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...