Dordrecht, Netherlands

Bronzen erepenning voor Reynvaan

Wethouder Rinette Reyvaan neemt dinsdagmiddag afscheid van Dordrecht tijdens een receptie in het Stadhuis. Acht jaar lang maakte ze namens Beter voor Dordt deel uit van het college.
Marjolein Vos | 15 mei 2018 17:22 | Aangepast op 15 mei 2018 17:22
Daarom heeft ze uit handen van burgemeester Kolff de bronzen erepenning van de stad gekregen. Een blijk van waardering voor mensen die zich jarenlang voor Dordrecht hebben ingezet.

Van 2010 tot en met 2014 was Reyvaan onder meer verantwoordelijk voor de beleidsterreinen sport, stadsbeheer, leefbaarheid, wonen, wijkgericht werken, stedelijke vernieuwing en Dordrecht-West. In haar tweede termijn als wethouder werden veiligheid en dierenwelzijn en recreatie aan haar portefeuille toegevoegd.

Per 1 mei wordt Reynvaan de nieuwe burgemeester van de gemeente Giessenlanden.

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Lees ook

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...