Dordrecht, Netherlands

Bronzen erepenning voor Reynvaan

Wethouder Rinette Reyvaan neemt dinsdagmiddag afscheid van Dordrecht tijdens een receptie in het Stadhuis. Acht jaar lang maakte ze namens Beter voor Dordt deel uit van het college.
Marjolein Vos | 15 mei 2018 17:22 | Aangepast op 15 mei 2018 17:22
Daarom heeft ze uit handen van burgemeester Kolff de bronzen erepenning van de stad gekregen. Een blijk van waardering voor mensen die zich jarenlang voor Dordrecht hebben ingezet.

Van 2010 tot en met 2014 was Reyvaan onder meer verantwoordelijk voor de beleidsterreinen sport, stadsbeheer, leefbaarheid, wonen, wijkgericht werken, stedelijke vernieuwing en Dordrecht-West. In haar tweede termijn als wethouder werden veiligheid en dierenwelzijn en recreatie aan haar portefeuille toegevoegd.

Per 1 mei wordt Reynvaan de nieuwe burgemeester van de gemeente Giessenlanden.

Lees ook

Handtastelijke arts mag vijf jaar niet meer aan de slag, maar hoeft niet de cel in

Een 57-jarige internist uit Dordrecht, die in het Maasstad Ziekenhuis drie coassistenten en een pati...

Dordtse Vrijwilligersprijzen: welke organisatie gaat er vandoor met de publieksprijs?

Welke Dordtse vrijwilligersorganisatie viel jou afgelopen jaar het meest op? Vanaf deze zaterdag kun...

Internetsensatie Chatmo uit Papendrecht met Wesley Sneijder naar bijzonder WK

Mohamed Rashid, beter bekend als Chatmo, vertegenwoordigt begin volgend jaar Nederland tijdens het w...

7 jaar cel geëist tegen Dordtenaar na explosie bij 78-jarige vrouw

Het Openbaar Ministerie eist zeven jaar gevangenisstraf tegen een 19-jarige man uit Dordrecht die ve...

Grootste bekernederlaag voor FC Dordrecht sinds 1978: 'Na vijf minuten stonden we al met 3-0 achter'

Hoe vaak krijg je als Dordtse profclub zeven doelpunten of meer tegen? Donderdagavond moest FC Dordr...

Verzetsstrijder Kappelhoff, die zijn dood vond in Dordtse bunker, herbegraven

Verzetsstrijder Cornelis Kappelhoff is donderdag herbegraven. De in 1920 geboren Dordtenaar nam acti...