Dordrecht, Netherlands

Bronzen Mozart in Dordrecht

Donderdagavond 16 juli zal de muziek van Mozart op een heel andere manier te horen zijn dan gebruikelijk. Beiaardier Boudewijn Zwart speelt om 19.00 uur op het carillon van het oude Stadhuis een drietal Mozartwerken spelen die hij bewerkt heeft voor carillon.
Jan Bouwens | 14 juli 2015 09:40 | Aangepast op 14 juli 2015 09:40
De nabije omgeving van de Stadhuistoren is geschikt als luisterplaats.Het optreden wordt gevolgd door een concert op de klokken van de toren van de Grote Kerk. De bankjes aan het Maartensgat en op de Pottenkade zijn geschikt voor het beluisteren van dit tweede concert.

Programmaboekjes worden gratis verstrekt. Om 19.45 uur is er bovendien gelegenheid voor het zogenaamde handluiden voor vrijwilligers en na afloop van het concert is er een afterparty in ’t Klockhuys aan de voet van de toren.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...