Dordrecht, Netherlands

Brute beroving op Viottakade, politie zoekt fietsers met messen

De politie is op zoek naar twee mannen die zondag een vrouw op de Viottakade zou hebben beroofd. Een melding van Burgernet, die rond kwart voor acht werd verspreid, leverde nog geen resultaat op.
Corrado Francke | 21 september 2020 14:19 | Aangepast op 21 september 2020 14:19
De vrouw was met een vriendin een hond aan het uitlaten toen twee jongens fietsend voorbij reden. Een van hen pakte de vrouw bij het haar en trok haar op de grond. Toen ze opstond, voelde ze opnieuw een klap. Ook kreeg ze van een tweede dader nog klappen.

Bij de beroving maakten de daders, die messen bij zich hadden, de tas en telefoon van het slachtoffer buit. Ze fietsten vervolgens weg in de richting van het Hugo de Grootplein. De vrouw liep de nodige kneuzingen, blauwe plekken en krassen op en moest voor controle naar het ziekenhuis.

De eerste verdachte droeg tijdens de beroving een mondkapje. De man is 18 à 19, lichtgetint, droeg een bordeauxrode jas en een zwarte driekwart broek. De tweede dader was 25 à 30 jaar en was donkerder getint.

Meest gelezen

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Glijden of wippen kan hier straks niet meer, want er is te weinig geld

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 29 jan 2026 10:46

Lees ook

Voor het eerst sinds 2012 weer prijs: Johan de Witt-gymnasium wint NK Debatteren

Het debatteam van het Johan de Witt-gymnasium heeft de nationale titel binnengehaald op het NK Debat...

Lucinda Brand opnieuw sporter van het jaar bij Dordtse Sportuitblinkers

Dordtse sporters en coaches zijn maandagavond tijdens de Dordtse Sportuitblinkers verkiezing geëerd ...

Accepteer en praat over tegenslag: ‘Het leven is als mens leuker dan als held’

Hoe ga je om met tegenslag, verlies of druk als de buitenwereld van je verlangd dat je er altijd ben...

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Voor een recordbedrag heeft FC Dordrecht clubtopscorer Yannick Eduardo verkocht aan de huidige numme...

Deze brug gaat maanden dicht vanwege werkzaamheden

De Matenabrug in Wijngaarden (gemeente Molenlanden) wordt tussen 3 februari en eind april volledig a...

1,6 miljoen statiegeldblikjes ingeleverd in 2025: ‘Voldoet aan de verwachtingen’

Er zijn afgelopen jaar 1,6 miljoen statiegeld blikjes en flesjes ingeleverd bij de bulkmachine bij h...