Dordrecht, Netherlands

Brute beroving op Viottakade, politie zoekt fietsers met messen

De politie is op zoek naar twee mannen die zondag een vrouw op de Viottakade zou hebben beroofd. Een melding van Burgernet, die rond kwart voor acht werd verspreid, leverde nog geen resultaat op.
Corrado Francke | 21 september 2020 14:19 | Aangepast op 21 september 2020 14:19
De vrouw was met een vriendin een hond aan het uitlaten toen twee jongens fietsend voorbij reden. Een van hen pakte de vrouw bij het haar en trok haar op de grond. Toen ze opstond, voelde ze opnieuw een klap. Ook kreeg ze van een tweede dader nog klappen.

Bij de beroving maakten de daders, die messen bij zich hadden, de tas en telefoon van het slachtoffer buit. Ze fietsten vervolgens weg in de richting van het Hugo de Grootplein. De vrouw liep de nodige kneuzingen, blauwe plekken en krassen op en moest voor controle naar het ziekenhuis.

De eerste verdachte droeg tijdens de beroving een mondkapje. De man is 18 à 19, lichtgetint, droeg een bordeauxrode jas en een zwarte driekwart broek. De tweede dader was 25 à 30 jaar en was donkerder getint.

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Fokko van der Straaten | Corrado Francke | Erik van Krimpen | Stijn van der Poel | Ad van den Herik | 15 nov 2025 19:46

Lees ook

Spuihavengarage gaat toch nu al open: ‘Een week eerder dan voorzien’

De Spuihavenparkeergarage gaat deze donderdag al open, een week eerder dan gedacht. Vanaf 16.00 uur ...

Papendrechter krijgt cel- en taakstraf én vermaning van zijn vrouw na rellen in Den Haag

De rechter heeft twee mannen uit Papendrecht en Schiedam veroordeeld voor hun aandeel in de rellen i...

Ruim 250 mensen gefouilleerd in Zwijndrecht na jongerengeweld, cameratoezicht blijft

De politie heeft de afgelopen maand ruim 250 mensen preventief gefouilleerd in vier Zwijndrechtse wi...

'A new Job with the Boss': vacatures in de regio op Drechtstad FM

Vanaf deze donderdagavond is er om 18.00 uur een nieuw radioprogramma op Drechtstad FM. ‘A new Job w...

James (33) dwong jonge slachtoffers naaktbeelden te sturen: ‘Ik was eenzaam’

Een man uit Ridderkerk zou volgens het Openbaar Ministerie zeker 17 jonge slachtoffer hebben afgeper...

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...