gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Brute beroving op Viottakade, politie zoekt fietsers met messen

5a823a2d9b72864440ed17588d7e35eb

De politie is op zoek naar twee mannen die zondag een vrouw op de Viottakade zou hebben beroofd. Een melding van Burgernet, die rond kwart voor acht werd verspreid, leverde nog geen resultaat op.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De vrouw was met een vriendin een hond aan het uitlaten toen twee jongens fietsend voorbij reden. Een van hen pakte de vrouw bij het haar en trok haar op de grond. Toen ze opstond, voelde ze opnieuw een klap. Ook kreeg ze van een tweede dader nog klappen.

Bij de beroving maakten de daders, die messen bij zich hadden, de tas en telefoon van het slachtoffer buit. Ze fietsten vervolgens weg in de richting van het Hugo de Grootplein. De vrouw liep de nodige kneuzingen, blauwe plekken en krassen op en moest voor controle naar het ziekenhuis.

De eerste verdachte droeg tijdens de beroving een mondkapje. De man is 18 à 19, lichtgetint, droeg een bordeauxrode jas en een zwarte driekwart broek. De tweede dader was 25 à 30 jaar en was donkerder getint.

Lees ook

foto vierdaagse

VIERDAAGSE

Onweer zet streep door start Avondvierdaagse: 'We willen geen risico nemen'

De start van de Dordtse Avondvierdaagse wordt een dag uitgesteld. Vanaf de ochtend tot aan 21.00 uur dinsdagavond geldt voor heel ons land code geel: er wordt gewaarschuwd voor onweer en stevige regenbuien. Bij die buien zijn hagel en windstoten mogelijk.

PSX_20260529_191757

Onweer legt levenswerk van familie in de as, maar gezin krijgt volop steun: 'We gaan zeker terug'

Slechts één bliksemslag legde de woning en het levenswerk van de familie Brand in de as. Anderhalve week na de brand in Bleskensgraaf kunnen Jaap en Marina het nog steeds niet geloven. Toch zegt het stel vooral dankbaar te zijn, ondanks het verlies van hun huis: "De hulp die we krijgen is met geen pen te beschrijven."

voetbal kijken kroeg cage

In de kroeg Oranje kijken op het WK? Dordtse horeca mag ’s nachts langer open als het aan de raad ligt

Late wedstrijden van het Nederlands elftal kijken op het WK, moet deze zomer ook in verschillende restaurants en cafés in Dordrecht kunnen. Dat wil een ruime meerderheid van de gemeenteraad. Vanaf 11 juni wordt de mondiale voetbalstrijd in de VS, Canada en Mexico afgewerkt, maar veel wedstrijden zijn vanwege het tijdsverschil na sluitingstijd.

moestuininbraak

Dieven stelen tuingereedschap van sociale moestuin: 'Te triest voor woorden'

Dieven hebben afgelopen weekend hun slag geslagen bij de Stichting Sociale Moestuin Sliedrecht. Volgens de vereniging is al het accu-tuingereedschap en gereedschap dat met een benzinemotor werkt meegenomen, zoals bosmaaiers, elektrische heggenscharen, bladblazers en kettingzagen.

05afacb5-79e3-3a04-975b-cb6aee3a5da5

vermissing

Zoektocht naar vermiste Erik (53) op Saba voorbij: 'We leven intens mee'

De zoektocht naar Erik Matthijsen op het Caribische eiland Saba is gestaakt. De 53-jarige ambulanceverpleegkundige van de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid keerde vorige week woensdag niet terug van een wandeling, waarna er intensief naar hem werd gezocht. Zonder resultaat. "Dit is niet de uitkomst waar we op hadden gehoopt."

bachfestival concert 2024

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.