gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Brute beroving op Viottakade, politie zoekt fietsers met messen

5a823a2d9b72864440ed17588d7e35eb

De politie is op zoek naar twee mannen die zondag een vrouw op de Viottakade zou hebben beroofd. Een melding van Burgernet, die rond kwart voor acht werd verspreid, leverde nog geen resultaat op.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De vrouw was met een vriendin een hond aan het uitlaten toen twee jongens fietsend voorbij reden. Een van hen pakte de vrouw bij het haar en trok haar op de grond. Toen ze opstond, voelde ze opnieuw een klap. Ook kreeg ze van een tweede dader nog klappen.

Bij de beroving maakten de daders, die messen bij zich hadden, de tas en telefoon van het slachtoffer buit. Ze fietsten vervolgens weg in de richting van het Hugo de Grootplein. De vrouw liep de nodige kneuzingen, blauwe plekken en krassen op en moest voor controle naar het ziekenhuis.

De eerste verdachte droeg tijdens de beroving een mondkapje. De man is 18 à 19, lichtgetint, droeg een bordeauxrode jas en een zwarte driekwart broek. De tweede dader was 25 à 30 jaar en was donkerder getint.

Lees ook

molentransport

Niet voor angsthazen: een kilometer in z'n achteruit met meterslange molenwieken

Bijna een kilometer achteruit rijden over een smal dijkje is al geen pretje, laat staan als je het moet doen met een oplegger met molenwieken van maar liefst 24 meter lang. Voor transportbedrijf Van der Vlist, gespecialiseerd in speciale en zware logistiek, is het een koud kunstje. Zo ook bij het aanleveren van de nieuwe molenwieken in Bleskensgraaf.

pexels-hitechsas-5772732

Vier jaar cel voor asielzoeker (22) na dubbele poging verkrachting en geweld

De rechter heeft vier jaar cel opgelegd aan een asielzoeker uit Hendrik-Ido-Ambacht die zich wilde vergrijpen aan twee vrouwen in Rotterdam. Dat gebeurde op 28 februari 2026 in de Agniesebuurt en in Schiebroek.

politie 01

Twee aanhoudingen na melding schietpartij

De politie heeft zaterdagavond twee mensen opgepakt na een melding van een schietpartij in Papendrecht. Het gaat om een 45-jarige man en een minderjarige, beiden uit Papendrecht.

businkbotsing

Weg bezaaid met glas na botsing, auto's zwaar beschadigd

Twee auto's zijn maandagavond met elkaar in botsing gekomen op de Noordendijk in Dordrecht. Een van de voertuigen werd daarbij in de flank geraakt en is flink beschadigd.

politieinstagrammolenlanden

Rijbewijs afgepakt na drugstest, dan zien agenten de man weer rijden

Een automobilist die in de nacht van donderdag op vrijdag dacht gewoon weer te kunnen gaan rijden nadat zijn rijbewijs was afgepakt, is niet ver gekomen. Agenten zagen hem rijden in de gemeente Molenlanden en hielden hem aan.

arkelrechtbank

OM eist 17,5 jaar gevangenisstraf tegen vermoedelijke veiligheidschef van IS uit Arkel

De verdachte zelf ontkent. Maar volgens het Openbaar Ministerie is er genoeg bewijs dat een 41-jarige man uit Arkel tussen 2014 en 2018 een prominente rol speelde bij het schrikbewind van IS in Syrië. Hij zou daarom 17,5 jaar de cel in moeten.