Dordrecht, Netherlands

Bugemeester Kolff: ‘Signalen dat het in recreatiegebieden behoorlijk druk is’

“Beste mensen, ik krijg meerdere signalen dat het in de recreatiegebieden behoorlijk druk begint te worden,” schrijft burgemeter Wouter Kolff op de sociale media. “Ik herhaal met klem mijn oproep om echt zoveel mogelijk thuis te blijven.”
Jordy Nijenhuis | 5 april 2020 13:27 | Aangepast op 5 april 2020 13:27
Tot nu toe heeft de politie extra gesurveilleerd, maar zijn er nog geen specifieke plekken afgesloten. Eerder zei Kolff nog het gedrag van Dordtenaren te prijzen omdat zij gehoor leken te geven aan de oproep om thuis te blijven.


Zondagmiddag loopt de tempratuur op tot zo’n twintig graden. Het blijkt nu toch voor sommigen mensen moeilijk te zijn om thuis te blijven.


“Voorkom dat we de komende dagen al dit soort gebieden moeten afsluiten. Het is serieus!,” aldus Kolff.


De politie liet zaterdag op facebook al weten meerdere waarschiwingen te hebben gegeven. Mensen die zich niet aan de maatregelen houden en bijvoorbeeld geen anderhalve meter afstand van elkaar nemen of in grote groepen bij elkaar zijn riskeren een boete tot wel 400 euro.

Meest gelezen

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Lees ook

Beeldbellen met de meldkamer bij noodsituatie: ‘Ernst beter in te schatten’

Wie vanaf februari in onze streek 112 belt voor een medisch noodgeval, kan gevraagd worden om te vid...

Sliedrechter vast voor grootste drugsvangst ooit

Een Sliedrechter van 52 zit vast voor een van de grootste drugsvangsten die de douane ooit heeft ged...

Let op: dieven hebben het gemunt op auto-emblemen

De politie waarschuwt voor dieven die het hebben gemunt op Volkswagen-emblemen. In korte tijd hebben...

Waterschap helpt bij bestrijding van muskusratten, in 2034 moeten ze zijn uitgeroeid

Waterschap Rivierenland helpt andere waterschappen de bestrijding van muskusratten op te voeren. Het...

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Een stroomstoring in Hendrik-Ido-Ambacht heeft dinsdagavond meer dan 4500 huishoudens en bedrijven g...

28 bomen maken zich klaar voor verhuizing: 'Ze worden vaak gekapt als het niet past'

In het centrum van Dordrecht vindt deze week 's nachts een monsteroperatie plaats. In totaal 28 lind...