gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Buitenspeelactiviteiten in de Biesbosch

97b2453998f576b42e05c358dbf151a8

Sporten, spelen en kliederen met klei. Dit alles kan in de Biesbosch tijdens de Toppie buitenspeeldagen. De organisatie organiseert tot en met woensdag buitenspeel activiteiten voor de zomerscholen in de stad.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
De kinderen van de zomerschool leren tijdens de buitenspeeldagen over gezonde voeding, daarbij mogen ze zich uitleven tijdens leuke sportieve spellen en leren ze over de Biesbosch dieren door deze te maken van klei. De buitenspeeldagen zijn een initiatief de organisatie Toppie.


“Het is erg belangrijk dat kinderen buitenspelen, naast dat het goed is voor hun gezondheid, leren ze ook veel over de natuur,” vertelt Annemarie Lammers, Adviseur duurzaamheidseducatie. “Kinderen spelen eigenlijk niet meer buiten komt uit onderzoek en overgewicht word ook een groter probleem is gebleken.” Door kinderen buiten te laten spelen zijn de kinderen in beweging en dat is natuurlijk goed voor de gezondheid.


Tot en met woensdag zijn er buitenspeelactiviteiten in de Biesbosch voor de zomerscholen in de stad.&t=13s

Lees ook

politie 02

Twee jongeren vast voor oplichting oudere vrouw

De politie heeft vorige week twee jongeren uit de streek opgepakt na een melding over oplichting in Geldermalsen. Het gaat om een minderjarige jongen uit Hendrik-Ido-Ambacht en een 19-jarige Papendrechter.

stedinelektriciteitsstation

Dit nieuwe elektriciteitsstation voorziet straks 250.000 huishoudens van stroom

Netbeheerder Stedin is gestart met de bouw van een nieuw elektriciteitsstation in Alblasserdam op bedrijventerrein Hoogendijk. Hierdoor wordt de netcapaciteit in de omgeving niet alleen verhoogd, maar zelfs verdubbeld. Volgens Margreet de Deugd, wethouder van Energie(transitie), Klimaat en Milieu van de gemeente Alblasserdam, is dat goed nieuws.

afvalzakken

Tegen afvaloverlast: 270 euro betalen als vuilnis onjuist wordt aangeboden

Wie vanaf deze maand afval verkeerd aanbiedt, kan in Dordrecht een flinke prent krijgen. Naast de opruimkosten van 160 euro zullen bewoners die hun afval onjuist plaatsen vanaf 1 juli ook een boete moeten betalen van 110 euro.

IMG_9322

Ouderwets hommeles aan de tafel van Ouwe Jonges Krentebrood

Aan de stamtafel van de Streekomroep is het zondag weer prijs. De altijd kritische Ad van den Herik krijgt het weer stevig aan de stok met de minstens zo kritische Thijs Blom. Ron van de Rhee krijgt weer de ondankbare taak om de heren in het gareel te houden bij hun maandelijkse terugblik op het Dordtse- en regionale nieuws.

OPMA20260715 Leo Stolk

Super vrijwilliger neemt na 35 jaar afscheid van de omroep

Fotograaf, cameraman en bekende Dordtenaar Leo Stolk is na 35 jaar gestopt als vrijwilliger bij RTV Dordrecht. Hij kon zijn inzet voor de omroep niet langer combineren met zijn werkzaamheden als gemeenteraadslid voor de VSP.

Parallelweg Sliedrecht

Sneller klaar dan verwacht: deze belangrijke weg gaat eerder open

Eerder dan vooraf aangekondigd, is de Sliedrechtse Parallelweg helemaal vernieuwd. Vanaf vrijdag 18.00 uur is de belangrijke weg aan de rand van het dorp weer volledig te gebruiken.