Dordrecht, Netherlands

Buitenspeelactiviteiten in de Biesbosch

Sporten, spelen en kliederen met klei. Dit alles kan in de Biesbosch tijdens de Toppie buitenspeeldagen. De organisatie organiseert tot en met woensdag buitenspeel activiteiten voor de zomerscholen in de stad.
Maud Kannekens | 26 augustus 2019 16:28 | Aangepast op 26 augustus 2019 16:28
De kinderen van de zomerschool leren tijdens de buitenspeeldagen over gezonde voeding, daarbij mogen ze zich uitleven tijdens leuke sportieve spellen en leren ze over de Biesbosch dieren door deze te maken van klei. De buitenspeeldagen zijn een initiatief de organisatie Toppie.


“Het is erg belangrijk dat kinderen buitenspelen, naast dat het goed is voor hun gezondheid, leren ze ook veel over de natuur,” vertelt Annemarie Lammers, Adviseur duurzaamheidseducatie. “Kinderen spelen eigenlijk niet meer buiten komt uit onderzoek en overgewicht word ook een groter probleem is gebleken.” Door kinderen buiten te laten spelen zijn de kinderen in beweging en dat is natuurlijk goed voor de gezondheid.


Tot en met woensdag zijn er buitenspeelactiviteiten in de Biesbosch voor de zomerscholen in de stad.&t=13s

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Fokko van der Straaten | Corrado Francke | Erik van Krimpen | Stijn van der Poel | Ad van den Herik | 15 nov 2025 19:46

Lees ook

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...

Renovatie Brug over de Noord gaat vrijdagavond van start: dit moet er gebeuren

Ruim 21.000 auto’s, duizend vrachtwagens en 2300 fietsers rijden elke dag over de Brug over de Noord...

Deze kinderen planten bomen: ‘Leren hoe belangrijk groen in de buurt is’

Papendrecht heeft er dankzij leerlingen van het OBS t’ Kofschip weer 18 nieuwe bomen bij. Tijdens de...

Jonge dak- en thuislozen vanaf 1 januari geholpen aan woning: ‘Hele systeem zit verstopt’

De proef om dak- en thuislozen in Dordrecht versneld aan een woning te helpen gaat vanaf 1 januari v...