Dordrecht, Netherlands

Buitenspelen tijdens laatste week zomervakantie

De leerlingen van de Dordtse Zomerschool zijn in de laatste week van de zomervakantie niet alleen bezig met leren. Deze week zijn er namelijk drie middagen die helemaal in het teken staan van buitenspelen.
Alka Goos | 20 augustus 2018 15:53 | Aangepast op 20 augustus 2018 15:53
In de ochtend wordt de kennis van taal en rekenen opgefrist, maar in de middag wordt het een stuk actiever. Vandaag werd in het Weizigtpark druk gestoeprand, geknutseld, water diertjes gevangen en nog veel meer. "We hebben buitenspelen gekozen, omdat steeds minder kinderen dat doen", vertelt projectleider Wendy Schneider.

De andere dagen gaan ze naar het Spoorpark en het Wantijpark. Drie verschillende parken in verschillende buurten. Hiermee wil de organisatie de kinderen laten zien dat een park hartstikke leuk kan zijn en helemaal niet ver weg. De hoop is dat kinderen zich weer wat meer gaan interesseren voor de natuur en er vaker voor kiezen naar buiten te gaan.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...