Dordrecht, Netherlands

Buitenwacht gaat collecteren

Medewerkers van De Buitenwacht gaan van 11 tot en met 15 juni collecteren voor het Oranje Fonds. De Buitenwacht mag de helft van het geld zelf houden.
Leo Roubos | 17 mei 2019 13:10 | Aangepast op 17 mei 2019 13:10
De Buitenwacht wil een gemeenschap zijn van en door mensen aan de basis. Zij kunnen elkaar ontmoeten, versterken en samen activiteiten ontwikkelen.

“Uitgangspunt is dat de mensen aan de basis zelf initiatieven ontwikkelen en dat er vrijwilligers zijn die ervoor voelen om het proces van ontmoeting es stimuleren. Zonder deze vrijwilligers kunnen we niet bestaan en we kunnen ze niet genoeg waarderen. Van de opbrengst van de collecte,” zo laat De Buitenwacht weten.

Lees ook

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...