Dordrecht, Netherlands

Buitenwacht gaat collecteren

Medewerkers van De Buitenwacht gaan van 11 tot en met 15 juni collecteren voor het Oranje Fonds. De Buitenwacht mag de helft van het geld zelf houden.
Leo Roubos | 17 mei 2019 13:10 | Aangepast op 17 mei 2019 13:10
De Buitenwacht wil een gemeenschap zijn van en door mensen aan de basis. Zij kunnen elkaar ontmoeten, versterken en samen activiteiten ontwikkelen.

“Uitgangspunt is dat de mensen aan de basis zelf initiatieven ontwikkelen en dat er vrijwilligers zijn die ervoor voelen om het proces van ontmoeting es stimuleren. Zonder deze vrijwilligers kunnen we niet bestaan en we kunnen ze niet genoeg waarderen. Van de opbrengst van de collecte,” zo laat De Buitenwacht weten.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Is er nu wel of geen veiligheidsplan voor opvanglocatie Papendrecht?

Met welk veiligheidsplan denkt de gemeente Papendrecht de zorgen weg te nemen bij omwonenden en wink...

FC Dordrecht strikt verdediger met veel eredivisie-ervaring

Mica Pinto (32) is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De linkervleugelverdediger was sinds afgel...

Nieuwe ontmoetingen met lijsttrekkers in Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart heeft Ad van den Herik deze week ontmoetin...

Overvallers jagen pensionado stuipen op het lijf, OM eist tot 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist tot drie jaar cel tegen verschillende verdachten van een woningove...

Grote duisternis in het Wielwijkpark: omwonenden eisen oplossing

Het is al een tijdje pikkedonker in het Wielwijkpark in Dordrecht. Er ontbreken lantarenpalen in een...

Toestemming voor horeca in Weizigtpark, nu nog een ondernemer

Het plan om in het park achter Station Dordrecht een koffietentje mogelijk te maken, is door de geme...