Dordrecht, Netherlands

Bumpers gesneuveld door noodbrug Amstelwijckweg

Een noodbrug op de Amstelwijckweg zorgde de afgelopen dagen voor meerdere kapotte bumpers. Ook is het noodexemplaar zo smal, dat een busje bijna in de sloot belandde.
Lois Haanskorf | 17 oktober 2018 17:15 | Aangepast op 17 oktober 2018 17:15
De gemeente heeft de noodbrug aangelegd over een monumentale brug heen. In die brug zaten zoveel scheuren in het cement, dat hij niet sterk genoeg meer is om het verkeer te dragen.

De drempel achter de brug, die leidt naar een bedrijventerrein, zorgde in combinatie met de hoger liggende noodbrug voor de schade.


“Een collega heeft maandag bijna haar bumper eraf gereden, zij durft er niet meer overheen en laat haar auto nu voor de brug staan", vertelt een bezorgde bruggebruiker.


De gemeente is woensdagmiddag begonnen met het verbeteren van de noodbrug: hij wordt verbreed en de achterliggende drempel wordt verwijderd.

www.youtube.com/edit?video_id=dZVjJSHAf-A&video_referrer=watch

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...

Drie overlastgevers opgepakt in Hendrik-Ido-Ambacht

De politie heeft vrijdagavond laat drie mensen aangehouden op de Sophiapromenade in Hendrik-Ido-Amba...