Dordrecht, Netherlands

Bumpers gesneuveld door noodbrug Amstelwijckweg

Een noodbrug op de Amstelwijckweg zorgde de afgelopen dagen voor meerdere kapotte bumpers. Ook is het noodexemplaar zo smal, dat een busje bijna in de sloot belandde.
Lois Haanskorf | 17 oktober 2018 17:15 | Aangepast op 17 oktober 2018 17:15
De gemeente heeft de noodbrug aangelegd over een monumentale brug heen. In die brug zaten zoveel scheuren in het cement, dat hij niet sterk genoeg meer is om het verkeer te dragen.

De drempel achter de brug, die leidt naar een bedrijventerrein, zorgde in combinatie met de hoger liggende noodbrug voor de schade.


“Een collega heeft maandag bijna haar bumper eraf gereden, zij durft er niet meer overheen en laat haar auto nu voor de brug staan", vertelt een bezorgde bruggebruiker.


De gemeente is woensdagmiddag begonnen met het verbeteren van de noodbrug: hij wordt verbreed en de achterliggende drempel wordt verwijderd.

www.youtube.com/edit?video_id=dZVjJSHAf-A&video_referrer=watch

Lees ook

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...

Toename van crimineel jongerengeweld: meer geld naar camera's en straatcoaches

Jongeren die voor overlast zorgen en zich crimineel gedragen moeten worden aangepakt en een verdere ...

Deze gemeente bouwt eerste houten woningen: 'De impact op het milieu is veel kleiner'

Woningen die niet van beton zijn gemaakt, maar van hout. In de gemeente Zwijndrecht worden de komend...

Woede en verdriet na vrijspraak koffermoord: 'Het recht zou moeten zegevieren'

Nabestaanden van Manuel Alvarez hebben woedend gereageerd op de beslissing van het Haagse gerechtsho...

Het Jaar van Nanning Mol: 'Ik scoorde geen punten bij een paardenfan'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Nanni...