Dordrecht, Netherlands

Burendagfair rondom de natuur

NATUUR-LIJK! Dat is dit jaar het thema van de burendag fair op het schapenlandje van de Eikenhof in Reeland die op zaterdag 23 september gehouden wordt. Buurtbewoners en geïnteresseerden kunnen dan deelnemen aan de gratis activiteiten rondom de natuur.
Vera Willers | 11 september 2017 12:47 | Aangepast op 11 september 2017 12:47
NATUURLIJK! Dat is dit jaar het thema van de burendagfair op het schapenlandje van de Eikenhof in Reeland die op zaterdag 23 september gehouden wordt. Buurtbewoners en geïnteresseerden kunnen dan deelnemen aan de gratis activiteiten die alles te maken hebben met de natuur.
Zo zal er een workshop zijn bij Vilt en Vezels en u kunt vragen stellen aan een imker. Er zal genoeg te eten en drinken zijn in de theetuin. Ook kan er een vrijwillige bijdrage gegeven worden om alle activiteiten op het schapenlandje te sponsoren. 
De fair is van 12.00 tot 17.00 uur op de Dubbeldamseweg Zuid 362 in Reeland. 

Lees ook

Buurt in shock na horrordood buurman: 'Dat hij zo aan zijn einde komt is triest'

Buren reageren geschokt op het overlijden van een 85 jarige man in Ridderkerk. Woensdagmiddag brak e...

Moerdijk verkocht huis aan jong Papendrechts stel en komt nu tóch met oplossing

Elf dagen nadat Terrence (30) en Lindsey (31) uit Papendrecht een huis kochten van de gemeente Moerd...

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...

Vis van Klaas stopt na 30 jaar: ‘Ik vind het echt heel jammer’

Er komt een einde aan de Vis van Klaas. De viskraam die staat op het Damplein in de Dordtse wijk Dub...

Farhad heeft zorgen over zijn familie in Iran: 'Bellen kan niet, er is geen verbinding meer'

In Iran is de grootste opstand in jaren gaande, die hard wordt neergeslagen door het regime. Daarbij...

Burgemeester maakt zich druk over toename autobranden: 'Acht keer zoveel tijdens jaarwisseling'

Burgemeester Nanning Mol van Dordrecht maakt zich zorgen om de toename van het aantal autobranden. ...