Dordrecht, Netherlands

Burendagfair rondom de natuur

NATUUR-LIJK! Dat is dit jaar het thema van de burendag fair op het schapenlandje van de Eikenhof in Reeland die op zaterdag 23 september gehouden wordt. Buurtbewoners en geïnteresseerden kunnen dan deelnemen aan de gratis activiteiten rondom de natuur.
Vera Willers | 11 september 2017 12:47 | Aangepast op 11 september 2017 12:47
NATUURLIJK! Dat is dit jaar het thema van de burendagfair op het schapenlandje van de Eikenhof in Reeland die op zaterdag 23 september gehouden wordt. Buurtbewoners en geïnteresseerden kunnen dan deelnemen aan de gratis activiteiten die alles te maken hebben met de natuur.
Zo zal er een workshop zijn bij Vilt en Vezels en u kunt vragen stellen aan een imker. Er zal genoeg te eten en drinken zijn in de theetuin. Ook kan er een vrijwillige bijdrage gegeven worden om alle activiteiten op het schapenlandje te sponsoren. 
De fair is van 12.00 tot 17.00 uur op de Dubbeldamseweg Zuid 362 in Reeland. 

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Fokko van der Straaten | Corrado Francke | Erik van Krimpen | Stijn van der Poel | Ad van den Herik | 15 nov 2025 19:46

Lees ook

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...

Renovatie Brug over de Noord gaat vrijdagavond van start: dit moet er gebeuren

Ruim 21.000 auto’s, duizend vrachtwagens en 2300 fietsers rijden elke dag over de Brug over de Noord...

Deze kinderen planten bomen: ‘Leren hoe belangrijk groen in de buurt is’

Papendrecht heeft er dankzij leerlingen van het OBS t’ Kofschip weer 18 nieuwe bomen bij. Tijdens de...

Jonge dak- en thuislozen vanaf 1 januari geholpen aan woning: ‘Hele systeem zit verstopt’

De proef om dak- en thuislozen in Dordrecht versneld aan een woning te helpen gaat vanaf 1 januari v...