Dordrecht, Netherlands

Burendagfair rondom de natuur

NATUUR-LIJK! Dat is dit jaar het thema van de burendag fair op het schapenlandje van de Eikenhof in Reeland die op zaterdag 23 september gehouden wordt. Buurtbewoners en geïnteresseerden kunnen dan deelnemen aan de gratis activiteiten rondom de natuur.
Vera Willers | 11 september 2017 12:47 | Aangepast op 11 september 2017 12:47
NATUURLIJK! Dat is dit jaar het thema van de burendagfair op het schapenlandje van de Eikenhof in Reeland die op zaterdag 23 september gehouden wordt. Buurtbewoners en geïnteresseerden kunnen dan deelnemen aan de gratis activiteiten die alles te maken hebben met de natuur.
Zo zal er een workshop zijn bij Vilt en Vezels en u kunt vragen stellen aan een imker. Er zal genoeg te eten en drinken zijn in de theetuin. Ook kan er een vrijwillige bijdrage gegeven worden om alle activiteiten op het schapenlandje te sponsoren. 
De fair is van 12.00 tot 17.00 uur op de Dubbeldamseweg Zuid 362 in Reeland. 

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...