Dordrecht, Netherlands

Burgemeester bezoekt Varna voor het eerst

Burgemeester Wouter Kolff bezoekt deze week voor het eerst de bulgaarse stad Varna. In de partnerstad van Dordrecht maakt hij kennis met burgemeester Ivan Portnih en was hij aanwezig bij de naamgevingscermonie van een baggerschip dat in de Bulgaarse stad door IHC wordt gebouwd.
Fokko van der Straaten | 24 mei 2019 17:36 | Aangepast op 24 mei 2019 17:36
De burgemeester is ook opbezoek geweest bij Topoli, een huis voor kinderen met een beperking. Dat wordt vanuit de Stiching STedenband Dordrecht-Varna ondersteund.


Bij een innovationscafe werd er gediscusseerd met start-ups uit Varna en Bedrijven uit Dordrecht. Daaruit blijkt dat de ondernemingen nog veel kansen zien om economisch samen te werken. Zaterdag is de burgemeester weer in Dordrecht.

Foto's: Gemeente Dordrecht

Lees ook

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...

Vertrekkers, nieuwelingen én K-pop aan de Krommedijk

De Plucheplakkers komen uit de winterstop! Omdat FC Dordrecht-Helmond Sport is afgelast, publiceren ...