Dordrecht, Netherlands

Burgemeester de Raadtsingel eerder open na wegonderzoek

De Burgemeester de Raadtsingel is vanaf woensdagavond 18:00 uur weer open voor verkeer. De weg werd begin deze week afgesloten doordat het wegdek bij de Krispijntunnel was verzakt.
Petra Scheurwater | 28 augustus 2018 16:44 | Aangepast op 28 augustus 2018 16:44
De gemeente sloot de weg tussen het station en de Dokweg af, om te laten onderzoeken wat de reden van de verzakking is. De weg gaat eerder open dan de gemeente had gepland.

Het is nog niet bekend waardoor het wegdek verzakte. Het vermoeden is dat het komt door een oude rioolbuis, vertelt een woordvoerder van de gemeente. Wanneer de onderzoeksresultaten naar de oorzaak bekend zijn, is niet bekend.

Foto via @GemDordrecht

Meest gelezen

Auto van de weg gereden, politie zoekt getuigen

Jonathan Sekeris | 13 feb 2025 10:44

Lees ook

Verwachte verkeersdrukte na afsluiting Drechttunnel blijft uit

De herhaalde waarschuwingen om de A16 de komende weken te vermijden lijken effect te hebben gehad. D...

Krijgt Hardinxveld een eigen buitenbad, of komt-ie toch in Sliedrecht?

Waar moet het nieuwe buitenbad voor inwoners uit Hardinxveld-Giessendam komen te liggen, in een buur...

Zondag op TV Dordrecht: jongeren over corona

In de nieuwe talkshow OOI! blikken jongeren terug op de corona-pandemie en de invloed daarvan op hun...

Ridderkerk wil zelf sociale huurwoningen verdelen en stapt uit samenwerking

De Ridderkerkse gemeenteraad heeft ingestemd met een eigen bemiddelingssysteem om sociale huurwonin...

Onenigheid in raad Papendrecht over bouw nieuwe schoolgebouwen

Oppositiepartijen in de Papendrechtse raad vinden dat er te veel risico’s kleven aan het besluit voo...

FC Dordrecht mentaal ijzersterk: 'Er zit heel veel verdedigend gif in'

FC Dordrecht deelde op Valentijnsdag de liefde voor strijd op het voetbalveld. Dankzij een uitsteken...