Dordrecht, Netherlands

Burgemeester de Raadtsingel eerder open na wegonderzoek

De Burgemeester de Raadtsingel is vanaf woensdagavond 18:00 uur weer open voor verkeer. De weg werd begin deze week afgesloten doordat het wegdek bij de Krispijntunnel was verzakt.
Petra Scheurwater | 28 augustus 2018 16:44 | Aangepast op 28 augustus 2018 16:44
De gemeente sloot de weg tussen het station en de Dokweg af, om te laten onderzoeken wat de reden van de verzakking is. De weg gaat eerder open dan de gemeente had gepland.

Het is nog niet bekend waardoor het wegdek verzakte. Het vermoeden is dat het komt door een oude rioolbuis, vertelt een woordvoerder van de gemeente. Wanneer de onderzoeksresultaten naar de oorzaak bekend zijn, is niet bekend.

Foto via @GemDordrecht

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...