Dordrecht, Netherlands

Burgemeester de Raadtsingel eerder open na wegonderzoek

De Burgemeester de Raadtsingel is vanaf woensdagavond 18:00 uur weer open voor verkeer. De weg werd begin deze week afgesloten doordat het wegdek bij de Krispijntunnel was verzakt.
Petra Scheurwater | 28 augustus 2018 16:44 | Aangepast op 28 augustus 2018 16:44
De gemeente sloot de weg tussen het station en de Dokweg af, om te laten onderzoeken wat de reden van de verzakking is. De weg gaat eerder open dan de gemeente had gepland.

Het is nog niet bekend waardoor het wegdek verzakte. Het vermoeden is dat het komt door een oude rioolbuis, vertelt een woordvoerder van de gemeente. Wanneer de onderzoeksresultaten naar de oorzaak bekend zijn, is niet bekend.

Foto via @GemDordrecht

Meest gelezen

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Lees ook

Cosmetisch arts Shai (43) is winnaar van Heel Holland Bakt en dit is zijn geheim

Hij was acht weekenden weg van huis, maar kwam terug met de eindzege in Heel Holland Bakt. Dordtenaa...

Illegale prostitutie aangepakt: gemeente sluit woning

In een woning in de Papendrechtse wijk Westpolder is volgens de gemeente ‘onvergunde prostitutie aan...

Beeldbellen met de meldkamer bij noodsituatie: ‘Ernst beter in te schatten’

Wie vanaf februari in onze streek 112 belt voor een medisch noodgeval, kan gevraagd worden om te vid...

Sliedrechter vast voor grootste drugsvangst ooit

Een Sliedrechter van 52 zit vast voor een van de grootste drugsvangsten die de douane ooit heeft ged...

Let op: dieven hebben het gemunt op auto-emblemen

De politie waarschuwt voor dieven die het hebben gemunt op Volkswagen-emblemen. In korte tijd hebben...

Waterschap helpt bij bestrijding van muskusratten, in 2034 moeten ze zijn uitgeroeid

Waterschap Rivierenland helpt andere waterschappen de bestrijding van muskusratten op te voeren. Het...