Dordrecht, Netherlands

Burgemeester en wethouders langs bij Sinterklaas

Hoog bezoek dinsdagmorgen in het Sinterklaashuis op de Steegoversloot. Burgemeester en wethouders kwamen een kijkje nemen.
Maud Kannekens | 4 december 2018 17:30 | Aangepast op 4 december 2018 17:30
"Of je nu groot bent, oud bent, lief bent of stout bent, het is gewoon hartstikke gaaf om hier rond te lopen," verklaart wethouder Marco Stam het enthousiasme van het stadsbestuur voor het bezoek.

De grote vraag was natuurlijk of het stadsbestuur het afgelopen jaar ook lief is geweest en een cadeautje in hun schoen hebben gekregen. Dat verschilde per bestuurder, kreeg de burgemeester nog een chocoladeletter, Marco Stam moest het met rekeningen doen.&frags=pl%2Cwn

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...