gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Burgemeester: het was zeer heftig

c482736ee8d459382813f538cdf873f5

De ravage bij Peute is groot. Maandagavond brak daar een enorme brand uit. Ook dinsdag was de brandweer nog met man en macht aan het werk op de Veerplaat.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De spuitgasten zijn de hele dag bezig met nablussen. Alle samengeperste papierbulken worden met bulldozers uit elkaar getrokken. Dat wordt dan nat gemaakt. Daardoor moet de broei doven.


Burgemeester Wouter Kolff bracht eind van de ochtend een bezoek aan Peute. “Het is zeer heftig natuurlijk. Het was een hele grote brand. Twaalf autospuiten waren aanwezig om te blussen. Door de inzet van de brandweer is een groot gedeelte van het pand gespaard gebleven. Dat is een geluk bij een ongeluk.”

Op het moment dat de brand ontstond waren er nog medewerkers in het pand. Zij konden snel worden geëvacueerd. Eén persoon werd nagekeken door ambulancepersoneel. Hij had rook in geademd.


Het team brandonderzoek onderzoekt de oorzaak van de brand.

Lees ook

einsteinstraatbusink

Dordts pand half jaar op slot na grote drugsvondst

De burgemeester heeft een bedrijfspand in Dordrecht gesloten voor zes maanden. In het pand is volgens de gemeente “een zeer grote” handelshoeveelheid harddrugs en een productielocatie voor drugs gevonden.

stichting buitenzinnig moet weg

Einde voor BuitenZinnig? ‘Ik moet er niet aan denken dat dit niet meer bestaat’

Waar ligt de toekomst van stichting BuitenZinnig? Per 1 januari staat de organisatie achter de dagbesteding en het vrijwilligerswerk aan de Zamenhoflaan in Dordrecht op straat. Het huidige pand wordt gesloopt voor nieuwbouw, maar een alternatieve locatie is er nog niet. “Elke nieuwe locatie wordt door de gemeente afgewezen.”

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Femke Hameetman

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Femke Hameetman. Zij is artistiek directeur van het Dordrechts Museum.

politie

Acht aanhoudingen na inval in bedrijfspand en huis

Een 35-jarige Dordtenaar is maandag opgepakt bij een inval in een bedrijfspand en huis in Barendrecht. De politie ontdekte daar 100 kilo cocaïne. In totaal zijn acht aanhoudingen verricht.

supermartk dicht

Explosie in supermarkt, vrouw en honden gered bij brand

Op de Ringdijk in Ridderkerk is in de nacht van woensdag op donderdag brand geweest in een supermarkt. De brand veroorzaakte veel rook en daardoor ontstond er een explosie. De woning naast de supermarkt is hierdoor zwaar beschadigd. De supermarkt is donderdag gesloten.

N214 provinciale weg

De N214 gaat op de schop: dit gaat er gebeuren

De provincie Zuid-Holland begint vrijdag aan groot en langdurig onderhoud op de N214. Om te grote hinder te beperken en de Alblasserwaard goed bereikbaar te houden, zullen de werkzaamheden in verschillende fases plaatsvinden.