gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Burgemeester Kolff: delen foto handhavers gaat te ver

37d9583299212254b7bccf7c8369ed7e.jpg

Burgemeester Wouter Kolff is boos over de manier waarop een echtpaar de foto van twee handhavers op social media heeft gezet. "Ik sta pal voor en achter onze mensen en vind deze manier van communicatie een grens overgaan", schrijft Kolff.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Het echtpaar wilde onlangs op straat tientallen bakjes met voedsel uitdelen in de buurt van het Leges des Heils aan het Kromhout. Maar omdat ze daar geen vergunning voor hadden, werden ze door handhavers weggestuurd.
Uit woede deelde het echtpaar daarop de foto van de handhavers op social media. Daarop barstte een storm van kritiek los over de handelswijze van de handhavers.


"Ik ben ervan overtuigd dat het echtpaar Simons daar de allerbeste bedoelingen mee heeft. De gemeente is met de heer en mevrouw Simons in gesprek over wat hieromtrent wel en niet kan", aldus Kolff.

"Ik neem echter met klem afstand van de wijze waarop het echtpaar via (social) media de twee betrokken handhavers in beeld brengt. Deze mensen werken dagelijks met hart en ziel aan de veiligheid van Dordrecht en de Dordtenaren. Ik hoop dat het echtpaar Simons dat begrijpt en hun berichtgeving daarop aanpast."

Lees ook

yv202643NKS08299.jpg

Play-offplek FC Dordrecht verder uit zicht na dreun van Roda JC

Wat eindelijk weer eens een stap richting play-offdeelname moest worden, eindigde voor FC Dordrecht vrijdagavond in mineur én in het rechterrijtje. In eigen stadion ging de ploeg van Dirk Kuijt hard onderuit tegen Roda JC: 0-3.

foto skatepark.png

Skatepark Maasplaza heeft een nieuwe look: ‘Zorgen dat het aantrekkelijk blijft’

Het bekende skatepark Maasplaza in Dordrecht heeft een make-over gekregen. Voor Project Clean the Scene 2.0 hebben tien kunstenaars zich gestort op het opknappen van de plek. Met kleurrijke kunstwerken van graffiti wordt het skatepark aantrekkelijker gemaakt.

foto erik rtv papendrecht

Crowdfunding geeft RTV Papendrecht-vrijwilliger Erik Vastenouw zijn drive-in terug

De Papendrechter die afgelopen november zijn dj-spullen kwijtraakte, is nu weer gigantisch blij. Erik Vastenouw heeft via een crowdfunding, opgestart door zijn vrouw Cora, genoeg geld bij elkaar verzameld om de gestolen spullen opnieuw te kopen.

OPMA20260401 Nieuwe Raad.jpg

Ad neemt een kijkje bij de kersverse gemeenteraad

We hebben een nieuwe gemeenteraad in Dordrecht. De woensdag beëdigde raad is een combinatie van oude bekenden en nieuwe gezichten. In de nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad spreekt presentator Ad van den Herik enkele van deze nieuwe gezichten. Daarna is Ad ook nog in gesprek gegaan met verschillende lijsttrekkers over de bevindingen van de verkenner, waarover de partijen diezelfde dag hebben gedebatteerd.

ongehoord.png

Verdachten mishandeling koe veroordeeld: ‘Het lijkt wel alsof jullie hier plezier uithaalden’

Vier verdachten die in Oud-Alblas een koe zouden hebben mishandeld, hebben zich voor de rechter moeten verantwoorden. Zij zouden een zieke koe hebben geschopt, geprikt met een veeprikker en het dier vervolgens levend de stal uit gesleept hebben. Drie van de verdachten hebben taakstraffen en voorwaardelijke gevangenisstraffen opgelegd gekregen.

nugterenhia.png

Lijsttrekker Ambachtse partij splitst zich net na beëdiging af

Melis Nugteren stond afgelopen gemeenteraadsverkiezingen als lijsttrekker op de kandidatenlijst in Hendrik-Ido-Ambacht voor de partij Gemeente Belangen. Maar zijn raadslidmaatschap onder deze partijnaam heeft deze raadsperiode nog geen dag geduurd. Nugteren splitst zich af en gaat verder als eenmansfractie.