Dordrecht, Netherlands

Burgemeester Wouter Kolff leest voor aan groep 7 van Het Kristal

Het is nationale voorleesweek. Ook in Dordt. De kinderen uit groep 7 van Het Kristal luisterde aandachtig naar burgemeester Wouter Kolff die kwam voorlezen.
Dennis Koorevaar | 26 januari 2018 14:42 | Aangepast op 26 januari 2018 14:42
De burgemeester vind het leuk om de kinderen via een boek kinderen wat te leren. In het verhaal dat hij voorlas zat een boodschap over leren samenwerken. En als dat dan wordt voorgelezen door een bijzonder iemand pakken kinderen het sneller op.

Lezen of voorgelezen worden is goed voor de ontwikkeling van het kind en het is dus belangrijk dat dat regelmatig gebeurd. De docenten op Het Kristal lezen daarom ook regelmatig voor.

De burgemeester houdt zelf ook van lezen en was van plan om ook juist deze week dat te gaan doen.

Meest gelezen

Ravage nadat bestuurder tegen boom klapt langs Provincialeweg

Joram Niese | Redactie Streek 56 | 15 mei 2025 16:58

Lees ook

Cocky ontmoet man die ooit haar leven redde: 'Je weet niet zo goed wat je moet zeggen'

Als de 14-jarige Ton in mei 1961 een meisje kopje onder ziet gaan in het Wantij twijfelt hij geen mo...

Na bijna een maand zonder fatsoenlijke bui, is de eerste regen onderweg

Droog, droger, droogst. Het is bijna een maand geleden dat in onze regio de laatste serieuze regenbu...

Tegels eruit, planten erin: deze straat pakt wateroverlast aan

Bewoners van de Dordtse Eemkerkstraat kampen regelmatig met wateroverlast. Woningcorporatie Trivire...

Man (24) met vuurwapen gepakt nadat agent waarschuwingsschot lost

Een 24-jarige Dordtenaar met een vuurwapen is aangehouden na een korte achtervolging in Rotterdam. D...

Sliedrecht groeiend aantal inwoners met WMO: vorig jaar 1 op de 10

In Sliedrecht ontvangt 1 op de 10 inwoners een vorm van hulp vanuit de Wet Gemeenschappelijke Onder...

Groot tunnelonderzoek: kan veiligheid en bereikbaarheid beter?

Hoe ervaar jij fiets- en voetgangerstunnels in Dordrecht? De gemeente wil graag weten of er iets aan...