Dordrecht, Netherlands

Burgemeester zet mensen uit huis om drugs

Bewoners van een woning aan de Brandts Buysstraat zijn voor drie maanden hun huis uitgezet door de burgemeester. Dit omdat daar in november 2015 hard- en softdrugs zijn gevonden.
Petra Scheurwater | 19 augustus 2016 11:39 | Aangepast op 19 augustus 2016 11:39
De bewoners moeten nu zelf onderdak zien te vinden. In november mogen ze hun huis weer in. Een aanvraag voor uitstel wat de bewoners bij de rechter hadden ingediend, is afgewezen.


Eén van de mannelijke bewoners van de woonwagen is strafrechterlijk vervolgd. De burgemeester voegt deze bestuurlijke maatregel aan de straf toe omdat hij het ontoelaatbaar vindt dat mensen op zo’n manier misbruik maken van de rechtsstaat.

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

FC Dordrecht bij start vierde periode niet langs MVV: 1-1

Een teleurstellende start van het laatste reguliere competitiedeel voor FC Dordrecht. Aan een gezell...

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...

Tientallen huizen in deze wijk in raptempo opgeleverd: 'Haalbaar voor starters'

In een uitzonderlijk snel tempo van slechts acht maanden zijn veertien gloednieuwe woningen opgeleve...

Fransman ramt politieauto, agent gewond en snelweg deels dicht

Een Fransman is vrijdagochtend aangehouden langs de A16 bij Dordrecht. De man was op de vlucht voor ...

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

De Baanhoekbrug tussen Dordrecht en Sliedrecht is per direct dicht voor autoverkeer. Bij een inspect...

Alle gemeenten in onze streek gaan oefenen met noodsteunpunten: 'Belangrijk om te ervaren'

In de hele streek zullen gemeentes gaan oefenen noodsteunpunten. Met de verschillende pilots kan er ...