gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Burgemeester zet mensen uit huis om drugs

Bewoners van een woning aan de Brandts Buysstraat zijn voor drie maanden hun huis uitgezet door de burgemeester. Dit omdat daar in november 2015 hard- en softdrugs zijn gevonden.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De bewoners moeten nu zelf onderdak zien te vinden. In november mogen ze hun huis weer in. Een aanvraag voor uitstel wat de bewoners bij de rechter hadden ingediend, is afgewezen.


Eén van de mannelijke bewoners van de woonwagen is strafrechterlijk vervolgd. De burgemeester voegt deze bestuurlijke maatregel aan de straf toe omdat hij het ontoelaatbaar vindt dat mensen op zo’n manier misbruik maken van de rechtsstaat.