Dordrecht, Netherlands

Burgemeesters en wiet

Burgemeesters uit heel Nederland komen vandaag bij elkaar in het Energiehuis waar ze worden bijgepraat over hennepcriminaliteit.
Gert van der Steen | 15 februari 2016 11:55 | Aangepast op 15 februari 2016 11:55
De bijeenkomst wordt georganiseerd door het LIEC, het Landelijk Informatie- en Expertisecentrum. Onderwerpen die in de lezingen aan bod komen zijn o.a. criminaliteit, ondermijning en de aanpak daarvan. Minister Van der Steur woont ook een gedeelte van de bijeenkomst bij.

Het Energiehuis, waar de vergadering plaatsvindt, ligt in het Lijnbaangebied. Daar en in de Vogelbuurt wordt sinds kort sterk ingezet op de aanpak van de overlast en ondermijning. 

Na afloop van de bijeenkomst geven burgemeester Brok en zijn collega's uit De Bilt en Maastricht om 17.30 uur een persconferentie in de hennepcontainer voor het Energiehuis.

Lees ook

Beveiliger mishandeld, burgemeester geschokt: 'Dit tolereren we niet!'

Een beveiliger is afgelopen weekend mishandeld bij winkelcentrum Hoog Ambacht. De burgemeester van H...

Megaklus van 20 miljoen euro in Crabbehof: 238 huurwoningen worden verduurzaamd

Ruim 230 sociale huurwoningen in de Dordtse wijk Crabbehof ondergaan een ingrijpende metamorfose. He...

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

De Papendrechtsebrug in de N3 is vanaf maandagavond in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert...

Sterke hennepgeur leidt tot vondst vuurwapen in busje

Bij de controle van een busje in Dordrecht is zondagavond een vuurwapen gevonden. De inzittenden, dr...

Dordtse wereldkampioenen geëerd met enorme afbeelding in Sportboulevard

Drie lokale sporthelden krijgen een plek in de 'hall of fame' van de Dordtse Sportboulevard. Na onde...

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...