Dordrecht, Netherlands

Burgemeesters en wiet

Burgemeesters uit heel Nederland komen vandaag bij elkaar in het Energiehuis waar ze worden bijgepraat over hennepcriminaliteit.
Gert van der Steen | 15 februari 2016 11:55 | Aangepast op 15 februari 2016 11:55
De bijeenkomst wordt georganiseerd door het LIEC, het Landelijk Informatie- en Expertisecentrum. Onderwerpen die in de lezingen aan bod komen zijn o.a. criminaliteit, ondermijning en de aanpak daarvan. Minister Van der Steur woont ook een gedeelte van de bijeenkomst bij.

Het Energiehuis, waar de vergadering plaatsvindt, ligt in het Lijnbaangebied. Daar en in de Vogelbuurt wordt sinds kort sterk ingezet op de aanpak van de overlast en ondermijning. 

Na afloop van de bijeenkomst geven burgemeester Brok en zijn collega's uit De Bilt en Maastricht om 17.30 uur een persconferentie in de hennepcontainer voor het Energiehuis.

Lees ook

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...