Dordrecht, Netherlands

Bushaltes Leerpark vernieuwd

De provincie Zuid-Holland begint deze week met de vernieuwing van de bushaltes op het Leerpark. De bushokjes worden aangepast voor de nieuwe snelbussen van Qbuzz. Ze worden comfortabeler met betere beschutting en digitale borden met reisinformatie.
Gert van der Steen | 29 oktober 2018 13:13 | Aangepast op 29 oktober 2018 13:13
Op 9 december neemt Qbuzz de concessie voor de stads- en streekbussen over van Arriva. Dan gaan er ook twee snelbussen rijden. Snellbuzz 316 van Kinderdijk naar het Centraal Station en 392 naar Rotterdam Zuidplein.


Deze lijnen gaan via snelle doorgaande routes rijden en hebben een beperkt aantal haltes. De kans op vertraging wordt daardoor kleiner en de dienstregeling dus betrouwbaarder. De bussen rijden vaak en zijn comfortabeler dan gewone bussen.


De werkzaamheden moeten half november klaar zijn.

Lees ook

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...