Dordrecht, Netherlands

Bushaltes Leerpark vernieuwd

De provincie Zuid-Holland begint deze week met de vernieuwing van de bushaltes op het Leerpark. De bushokjes worden aangepast voor de nieuwe snelbussen van Qbuzz. Ze worden comfortabeler met betere beschutting en digitale borden met reisinformatie.
Gert van der Steen | 29 oktober 2018 13:13 | Aangepast op 29 oktober 2018 13:13
Op 9 december neemt Qbuzz de concessie voor de stads- en streekbussen over van Arriva. Dan gaan er ook twee snelbussen rijden. Snellbuzz 316 van Kinderdijk naar het Centraal Station en 392 naar Rotterdam Zuidplein.


Deze lijnen gaan via snelle doorgaande routes rijden en hebben een beperkt aantal haltes. De kans op vertraging wordt daardoor kleiner en de dienstregeling dus betrouwbaarder. De bussen rijden vaak en zijn comfortabeler dan gewone bussen.


De werkzaamheden moeten half november klaar zijn.

Lees ook

Burgemeester Molenlanden sluit woning vanwege grote hoeveelheid harddrugs

De Molenlandse burgemeester Theo Segers heeft donderdag een woning aan de Dr. Gravemeijerstraat in G...

Paard van Sinterklaas zakt door z'n benen, eigenaar krijgt taakstraf voor dierenmishandeling

Tijdens de Sinterklaasintocht van 2022 in Dordrecht zakte het paard van Sinterklaas letterlijk door ...

Kapotte leidingen: bewoners Eddingtonweg zaten zonder stromend water

Aan de Eddingtonweg in Sterrenburg konden dertig huishoudens vrijdag een tijdlang nog steeds niet d...

Meer vossen, meer slachtoffers: ‘Bescherm je konijnen en kippen goed’

Het aantal meldingen van dieren die slachtoffer zijn van een vos in Dordrecht neemt toe. Waren het e...

Opgepast: op deze plekken wordt weer volop geflitst

In de eerste vier maanden van dit jaar is er iets meer dan twintigduizend keer geflitst in onze stre...

Container met hout en zaagsel in brand op bedrijventerrein

Woensdagavond heeft de brandweer een brand geblust op Zwijndrechts bedrijventerrein Molenvliet. Op h...