Dordrecht, Netherlands

Busje schept auto op kruising Hugo van Gijnweg

Een personenauto is dinsdagmiddag op de kruising van de Hugo van Gijnweg met de Spirea en Galileïlaan geschept door een busje. Twee mensen zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.
Fokko van der Straaten | 12 maart 2019 17:42 | Aangepast op 12 maart 2019 17:42
De chauffeur van het busje had niets. De kruising tussen Krispijn, Crabbehof, Sterrenburg en Zuidhoven is een uur lang afgesloten geweest voor verkeer tussen Sterrenburg en het Centrum.

Vlak na deze aanrijding reden twee auto's op de rijstrook richting Sterrenburg ook tegen elkaar. Bij die kop-staartbotsing was er alleen blikschade.

Meest gelezen

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

Opening Dordtse Spuihavengarage opnieuw uitgesteld

De Spuihavengarage in Dordrecht gaat weken later open dan eerder de bedoeling was. Aanvankelijk zou ...

Rijkswaterstaat voert kentekenonderzoek uit op A16: waar komen bestuurders vandaan?

Rijkswaterstaat voert dinsdag een onderzoek uit naar weggebruik op de A16 tussen Ridderkerk en Hendr...

Dordts raadslid Ruby Pichel splitst van Forum voor Democratie: ‘Ik heb het lang en goed overwogen’

Ruby Pichel heeft besloten om af te splitsen van de partij Forum voor Democratie, die ze tot vorige...

DrechtStadLoop haalt 15 duizend euro op voor sportruimte kankerpatiënten

“Dat de DrechtStadLoop het goed doet, dat is duidelijk”, besluit bestuurslid Maurice Laparlière. Een...

De Plucheplakkers vieren 100e podcast met twee oude bekenden

De Plucheplakkers hebben de honderdste aflevering bereikt! Daarom vinden Arco Bomgaars (AD/De Dordte...

Handtastelijke arts mag vijf jaar niet meer aan de slag, maar hoeft niet de cel in

Een 57-jarige internist uit Dordrecht, die in het Maasstad Ziekenhuis drie coassistenten en een pati...