De gemeenteraad heeft dinsdagavond ingestemd voor een bus die rijdt langs begraafplaats de Essenhof.
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Corrado Francke | 18 oktober 2026 20:00
Rijnmond | 22 oktober 2026 10:14
Voor het eerst mochten de winkels in Hendrik-Ido-Ambacht op zondag hun deuren openen. Afgelopen donderdag besloot de gemeenteraad met een kleine meerderheid koopzondagen officieel in te voeren. Toch bleef de grote toeloop in winkelcentrum De Schoof nog uit. Alleen de Jumbo en telefoonwinkel Fixphone openden daar zondag volgens Rijnmond hun deuren.
Een opvallend ongeluk maandagochtend in Dordrecht. Daar reed een bestuurder de voortuin van schouwburg Kunstmin in. Ook reed hij een parkeerautomaat uit de grond.
Een automobilist is woensdag tegen de gevel van een apotheek gebotst in Dordrecht. De vrouw is ter plaatse gecontroleerd, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.
Op twee plekken in de streek zijn in de nacht van woensdag op donderdag auto’s in vlammen opgegaan. Eerst was het raak aan de Sluisweg in Hardinxveld-Giessendam, nog geen uur later aan de Buitendijks in Papendrecht.
De Noordtunnel (A15) gaat komend jaar voor ruim zes weken in beide richtingen dicht vanwege renovatiewerkzaamheden. Eerst is de buis richting Hendrik-Ido-Ambacht aan de beurt, daarna volgt de weg richting Papendrecht.
De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.