gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Buurt haalt opgelucht adem: Hooftstraat weer spandoekvrij

a8fa1eb1152f870343c1dcc3dd2ebe04

Het spandoek op een dak in de Hooftstraat is verdwenen. De bewoner van Oud-Krispijn heeft het spandoek volgens de buurt dinsdagochtend vroeg verwijderd.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Volgens Erik, de eigenaar van het spandoek, moest het doek van Handhaving voor dinsdag van zijn dak verwijderd zijn. De buurtbewoners, die nog steeds anoniem willen blijven, zijn blij dat het spanddoek weg is. Zij waren onder meer bang dat het doek een windvlaag niet zou overleven en naar beneden komt zetten en daarbij mensen of auto’s raakt.


De buren zeggen zich nu weer veilig te voelen in de straat en hopen dat het rustig blijft. Waarom de bewoner het spandoek op heeft gehangen, is onduidelijk. “Eigenlijk ben ik niet degene aan wie je dat moet vragen, want het is het deel van een geheel waar ik ook deel van uitmaak", vertelde Erik vorige week tegen

Lees ook

Driehoeksveer-1

Gemeenten willen Driehoeksveer in de vaart houden, maar toekomst is nog onzeker

De gemeenten Ridderkerk, Molenlanden en Krimpenerwaard kijken naar de mogelijkheid om het zogenaamde Driehoeksveer voort te laten bestaan. Het contract met de huidige exploitant van deze openbaarvervoerverbinding loopt op 1 januari 2027 af.

boodschappenpexels

Winkels in Hendrik-Ido-Ambacht kunnen vanaf komende zondag open

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdag ingestemd met het voorstel om de opening van winkels op zondag toe te staan van 10.00 tot 18.00 uur. De aangepaste Winkeltijdenverordening gaat meteen in.

lotte van drunen

Van Drunen derde in eindstand WK motorcross: ‘Het was niet mijn seizoen’

Lotte van Drunen moet nog even wachten op haar derde wereldtitel motorcross. De 19-jarige Sliedrechtse werd dit weekend tweede in de Grand Prix van Australië en eindigde als derde in het algemeen klassement.

businkautobrandwillemmarisstraat

Metershoge vlammen slaan uit auto

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Dordrecht. Toen de brandweer arriveerde, sloegen de vlammen uit het voertuig.

chemours

In deze gemeente hebben mensen het meeste PFAS in hun bloed

Zo’n driekwart van de Nederlanders had in 2025 te veel PFAS in het bloed. Dat meldt het RIVM. In Dordrecht waren de waarden bijna het slechtst van het hele land. Alleen rond de industrie in Zeeuws-Vlaanderen was het nog extremer.

IMG_7020

Park met Schotse hooglanders open: hekken moeten nieuwe uitbraak voorkomen

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is weer open voor wandelaars. Het park is bijna twee weken gesloten geweest, nadat de Schotse hooglanders die daar verblijven uitbraken en op de N3 terechtkwamen.