Dordrecht, Netherlands

Buurt haalt opgelucht adem: Hooftstraat weer spandoekvrij

Het spandoek op een dak in de Hooftstraat is verdwenen. De bewoner van Oud-Krispijn heeft het spandoek volgens de buurt dinsdagochtend vroeg verwijderd.
Petra Scheurwater | 2 juni 2020 13:52 | Aangepast op 2 juni 2020 13:52
Volgens Erik, de eigenaar van het spandoek, moest het doek van Handhaving voor dinsdag van zijn dak verwijderd zijn. De buurtbewoners, die nog steeds anoniem willen blijven, zijn blij dat het spanddoek weg is. Zij waren onder meer bang dat het doek een windvlaag niet zou overleven en naar beneden komt zetten en daarbij mensen of auto’s raakt.


De buren zeggen zich nu weer veilig te voelen in de straat en hopen dat het rustig blijft. Waarom de bewoner het spandoek op heeft gehangen, is onduidelijk. “Eigenlijk ben ik niet degene aan wie je dat moet vragen, want het is het deel van een geheel waar ik ook deel van uitmaak", vertelde Erik vorige week tegen

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...