gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Buurtbewoners klagen in raad over Leger des Heils

0a621e1626ae722642045f9f1cd0b539

Buurtbewoners hebben dinsdagavond hun bezwaren kenbaar gemaakt over de samenkomst van de twee locaties van het Leger des Heils. In de gemeenteraad konden de insprekers hun overlast aan de dag leggen.

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Het Leger des Heils vindt de verhuizing van twee naar één locatie de beste oplossing. Zo wordt de overlast beperkt, omdat iedereen bij elkaar zit. Zo veel mogelijk faciliteiten moeten op een locatie aanwezig zijn voor de mensen die daar gebruik van maken.

Omwonenden zijn niet tevreden met de gang van zaken. Zij vinden dat ze te laat zijn betrokken in het proces. De plannen waren al opgesteld in samenspraak met de gemeente, voordat zij werden geïnformeerd over de verhuisplannen.


“Maar zouden de gevoelens en de zorgen minder zijn als wij de bewoners eerder hadden geïnformeerd? Het antwoord is: nee”, vertelt Joanna Blaak, medewerker van het Leger des Heils.


“Ik heb gezien bij mijn buurvrouw, dat ze tegen de muur aan zaten te schijten”, vertelt buurtbewoner Marinus Dijksman. Volgens hem ligt de oplossing dichtbij: het Leger des Heils moet een andere locatie, niet midden in een woonwijk, waar ook alle faciliteiten in één onderkomen zitten. “Dan is het probleem gewoon opgelost”, vertelt hij.


Het laatste woord is hier nog niet over gezegd. De gemeenteraad vergadert later nog over de klachten van de buurtbewoners.&t=29s
361294d044a7014a8f627437191716ec

Lees ook

De Plucheplakkers

De Plucheplakkers zien FC Dordrecht in blessuretijd gelijkspelen

Een bittere pil voor FC Dordrecht, dat vrijdagavond met 1-2 leek te gaan zegevieren bij RKC Waalwijk maar in blessuretijd alsnog een tegentreffer slikte. Aflevering 124 van de Plucheplakkers-podcast staat volledig in het teken van het bezoekje Brabant.

parkeerplaats

Parkeergarage per direct dicht, auto's moeten zo snel mogelijk weg

De parkeergarage Visstraat in de Dordtse binnenstad is per direct gesloten. De gemeente heeft dat besluit genomen na een inspectie vrijdagmiddag.

foto artikel zonsverduistering

Voor het eerst sinds 1999 een grote zonsverduistering in Nederland: hier moet je op letten

Woensdag is het zover: een zonsverduistering die vrijwel naadloos overgaat in de piek van een meteorenzwerm. Een bijzonder verschijnsel, dat al jaren rood omcirkeld staat in de agenda van Erik Blokland van de Dordtse Sterrenwacht. “In 1999 was zo’n grote verduistering voor het laatst in ons land goed te zien.”

fotoootjeuhh

Dordt biedt Pinas nieuwe kans na jaren in de schaduw bij Almere: ‘Ik wil promoveren met Dordt’

Van verdediger en bankzitter in Almere, naar controlerende middenvelder met basisplaats aan de Dordtse Krommedijk. Jayden Pinas (22) ontpopt zich (in de voorbereiding op) dit jonge seizoen tot een speler met multifunctionele kwaliteiten voor de Schapekoppen. Hij kijkt positief terug op zijn eerste periode in Dordrecht en heeft heldere ambities voor de toekomst.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Van der Weijden zwemt toch door, al bijna 300.000 euro opgehaald

Maarten van der Weijden heeft zijn zwemtocht hervat. Volgens de laatste planning bereikt de voormalig Olympisch kampioen rond 17.15 uur Nieuwpoort in de gemeente Molenlanden. Dat is een uur eerder dan aanvankelijk werd gedacht.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - TAARTENBAKKER

Voor Yasmina is het bakken van verjaardagscakes de kers op de taart

Yasmina (25) heeft altijd al enorm van bakken gehouden. Hoewel ze dit vroeger deed met behulp van Dr. Oetker pakketten, maakt ze ze nu helemaal zelf. Ze heeft haar eigen bedrijf in Papendrecht, waar ze allerlei soorten baksels maakt en decoreert. Megan is wel benieuwd of taarten decoreren ook voor haar weggelegd is. Het proeven in ieder geval wel.