Dordrecht, Netherlands

BVD-campagne bij -10

Naast de verkiezingsmakrt had Beter voor Dordt zaterdag nog een eigen evenement georganiseerd om kiezers warm te maken voor de verkiezingen van komende woensdag. Dordtenaren konden meevaren door de eigen stad, bij een gevoelstemperatuur van -10.
Peter Tromp | 19 maart 2018 17:11 | Aangepast op 19 maart 2018 17:11
"Het was heel koud, maar ook erg leuk en de mensen waren erg enthousiast", zegt lijsttrekker David Schalken, "Het was ook erg leuk om met de deelnemers in gesprek te gaan over wat ze in Dordt bezighoudt en dat ze ook trots zijn op hun stad."

Beter voor Dordt is tevreden over de campagne en kijkt uit naar de komende raadsperiode. De kou tijdens de boottocht is volgens de grootste partij van Dordt ook geen voorbode van een slecht verkiezingsresultaat.

Lees ook

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...