Dordrecht, Netherlands

BVD-campagne bij -10

Naast de verkiezingsmakrt had Beter voor Dordt zaterdag nog een eigen evenement georganiseerd om kiezers warm te maken voor de verkiezingen van komende woensdag. Dordtenaren konden meevaren door de eigen stad, bij een gevoelstemperatuur van -10.
Peter Tromp | 19 maart 2018 17:11 | Aangepast op 19 maart 2018 17:11
"Het was heel koud, maar ook erg leuk en de mensen waren erg enthousiast", zegt lijsttrekker David Schalken, "Het was ook erg leuk om met de deelnemers in gesprek te gaan over wat ze in Dordt bezighoudt en dat ze ook trots zijn op hun stad."

Beter voor Dordt is tevreden over de campagne en kijkt uit naar de komende raadsperiode. De kou tijdens de boottocht is volgens de grootste partij van Dordt ook geen voorbode van een slecht verkiezingsresultaat.

Lees ook

Veertien jaar vol inzet, naastenliefde en groei: Riet neemt afscheid van geliefde buurtcentrum

Na veertien jaar zit het erop voor Riet Duykers als voorzitter van buurtcentrum De Buitenwacht in he...

Scholen, verenigingen en particulieren opgelet: verdien geld met tegelwippen

Tegels wippen en meer groen in je tuin levert geld op. Particulieren, scholen en verenigingen kunnen...

Brug over de Noord gaat 16 dagen dicht: dit zijn de alternatieven

Rijkswaterstaat zet tijdens de 16-daagse afsluiting van de Brug over de Noord volgende maand een gra...

Hoe voorlezen al op zeer jonge leeftijd peuters leert rekenen: 'Hoe vroeger, hoe beter'

Kinderen al op zeer jonge leeftijd voorlezen helpt niet alleen bij taalontwikkeling. Ook de rekenvaa...

Cosmetisch arts Shai (43) is winnaar van Heel Holland Bakt en dit is zijn geheim

Hij was acht weekenden weg van huis, maar kwam terug met de eindzege in Heel Holland Bakt. Dordtenaa...

Illegale prostitutie aangepakt: gemeente sluit woning

In een woning in de Papendrechtse wijk Westpolder is volgens de gemeente ‘onvergunde prostitutie aan...