gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

C. de Wittstraat nog steeds niet leefbaar

9b083f49b1ed14c7ce0f0cb75a2ac5b9

De raadsfractie van het CDA wil van het college van B&W weten wat er concreet aan maatregelen is genomen om de leefbaarheid van de Cornelis de Wittstraat te verbeteren.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Er is nog steeds veel overlast van rondhangende mensen met blikjes bier en drugsverslaafden. Bewoners worden lastig gevallen door bedelaars. Het cameratoezicht dat een tijd lang enige verbetering bracht is kennelijk uitgewerkt.


In de complexen aan de De Wittstraat wonen veel oudere mensen die vaak niet weten wie er voor de deur staat wanneer er ‘s avonds wordt aangebeld. Een verzoek om camera’s waardoor ze dat zouden kunnen zien is niet gehonoreerd. Nu lopen er vaak (ook ‘s avonds en ‘s nachts) mensen rond die niet in het complex thuishoren. Het CDA wijst daarbij ook nadrukkelijk op de verantwoordelijkheid van verhuurder Trivire.


De fractie vraagt nu weer om actie van de gemeente en zegt het zat te zijn om deze kwestie iedere keer weer aan de orde te moeten stellen.

Lees ook

PSX_20260718_100948

Overval op Dordtse juwelier, meerdere vitrines ingeramd

Een juwelier in het Dordtse winkelcentrum Crabbehof is zaterdagochtend overvallen. Daarbij zijn meerdere vitrines ingeslagen, is op foto's te zien.

pexelsoogbier

Door het pak slaag van Roy (23) ziet horecamedewerker Teun nog steeds dubbel

Met een flinke slok op beukt Roy uit Ridderkerk in een restaurant een man in elkaar. Drie jaar na dato ziet het slachtoffer nog altijd dubbel.

websitefoto campingdouches terug

Na nieuw koolmonoxidealarm staan de campingdouches weer op de parkeerplaats

Bewoners van de Tourmalijnflat in Ridderkerk zijn het spuugzat: voor de derde keer in twee maanden tijd zijn er hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Ze moesten dinsdagavond voor hun eigen veiligheid uit hun huizen. Het gas is nu voor de tweede keer volledig afgesloten. "Het voelt alsof we terug bij af zijn."

merwedebrugrws

Onbegrip over plotselinge afsluiting Merwedebrug: ‘We hebben twee uur extra omrijtijd’

Het is chaos op de wegen voor vrachtverkeer. Nadat de Papendrechtsebrug (N3) al werd afgesloten vanwege een negen maanden durende renovatie, bleek afgelopen weekend ook de Merwedebrug (A27) niet meer sterk genoeg voor vrachtwagens. Belangenvereniging TLN overweegt zelfs juridische stappen tegen de overheid.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - SCHAPENHERDER

Herder Maria zorgt er dagelijks voor dat haar schaapjes op het droge staan

De gemeente Ridderkerk zet schapen in voor natuurlijke begrazing van stukken groen in het dorp. Deze schapen moeten verzorgd worden en wanneer nodig verplaatst worden tussen de stukken groen. Megan is benieuwd hoe het verplaatsen van deze schapen in z’n werk gaat, dus neemt herder Maria van de Velde haar mee.

20220725162648_IMG_1516 (1)

Dordtenaar (28) overleden bij ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Een 28-jarige man uit Dordrecht is maandagmiddag overleden bij een ernstig ongeluk op de A17 bij Moerdijk. Rond vier uur botste zijn bestelbus achterop een vrachtwagen. De snelweg richting Dordrecht was na het ongeluk urenlang afgesloten.