gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

C. de Wittstraat nog steeds niet leefbaar

9b083f49b1ed14c7ce0f0cb75a2ac5b9

De raadsfractie van het CDA wil van het college van B&W weten wat er concreet aan maatregelen is genomen om de leefbaarheid van de Cornelis de Wittstraat te verbeteren.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Er is nog steeds veel overlast van rondhangende mensen met blikjes bier en drugsverslaafden. Bewoners worden lastig gevallen door bedelaars. Het cameratoezicht dat een tijd lang enige verbetering bracht is kennelijk uitgewerkt.


In de complexen aan de De Wittstraat wonen veel oudere mensen die vaak niet weten wie er voor de deur staat wanneer er ‘s avonds wordt aangebeld. Een verzoek om camera’s waardoor ze dat zouden kunnen zien is niet gehonoreerd. Nu lopen er vaak (ook ‘s avonds en ‘s nachts) mensen rond die niet in het complex thuishoren. Het CDA wijst daarbij ook nadrukkelijk op de verantwoordelijkheid van verhuurder Trivire.


De fractie vraagt nu weer om actie van de gemeente en zegt het zat te zijn om deze kwestie iedere keer weer aan de orde te moeten stellen.

Lees ook

plucheplakkers

Eerste periode zit erop: De Plucheplakkers kritisch op zwak FC Dordrecht

In aflevering 131 maken de Plucheplakkers Wouter Bos (GPR Sportradio), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Arco Bomgaars (AD De Dordtenaar) de balans op aan het einde van de eerste periode voor FC Dordrecht dit seizoen. Heel vrolijk is die balans niet, want de Krommedijkclub staat voorlaatste.

foto hack

Websites gemeenten, ziekenhuis en veiligheidsregio weer in de lucht

Verschillende websites van gemeenten en organisaties in onze streek zijn weer online bereikbaar na veiligheidsproblemen. Zo is de raadsinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht en Dordrecht weer online gezet. Uit voorzorg zijn die woensdagochtend uit de lucht gehaald, want er zouden ernstige kwetsbaarheden in de bouwstenen van sites zitten, die daardoor gevoelig zijn voor hacks. Maar er speelde meer.

rijkswaterstaatstijnvanbreda

Bruggebouw van 400 ton geplaatst: 'Dit hebben we met elkaar voor elkaar gekregen'

Hoe krijg je een bruggebouw van zo’n 400 ton op een veilige manier bevestigd aan de Papendrechtsebrug? Een knap staaltje precisiewerk, dat centimeter voor centimeter is berekend en voorbereid. Dinsdag was het zover. Tot op het laatste moment was het voor werkvoorbereider Stijn van Breda een spannende gebeurtenis.

asmediaongelukhagi

Kind (1) loopt weg op en wordt geschept

Bij een aanrijding in Boven-Hardinxveld is maandag een 1-jarig kind gewond geraakt. De dreumes was ontsnapt aan de aandacht van de ouders, liep de weg op en werd daar geschept door een auto.

dronefotopont

Terug in de tijd: bij deze pont kun je over met een papieren abonnementspas

Goed nieuws voor scholieren zonder mobiele telefoon: veerdienst Riveer heeft papieren scholierenabonnementen ingevoerd. Hierdoor kunnen jongeren onder de achttien die nog geen telefoon hebben, gebruik maken van het scholierenabonnement.

reanimatie foto

Voor het eerst oefenen met reanimeren in het ziekenhuis: ‘Het is niet moeilijk’

Wat als iemand bewusteloos is en geen hartslag meer heeft? Het Albert Schweitzer ziekenhuis stond deze week stil bij de Internationale Reanimatiedag. Verpleegkundigen gaven ter plekke tekst en uitleg.