Dordrecht, Netherlands

Café ‘t Avontuur is 41 jaar: reünie!

Muziekcafé ‘t Avontuur aan de Voorstraat beleeft dit jaar de 41e verjaardag en viert dat met een reünie op zaterdag 16 september.
Gert van der Steen | 14 september 2017 12:02 | Aangepast op 14 september 2017 12:02
Het café werd in 1976 door de eerste uitbater, Bob van Aartrijk, naar de klipper Avontuur genoemd. Het werd een muziekcafé waar vooral het ruigere genre aan bod komt. Hier speelden, naast landelijk bekende artiesten, ook veel Dordtse bands.

De kroeg kende in de loop van de jaren een bonte stoet van eigenaren, om over de bezoekers maar niet te spreken. Voor hen is het een gelegenheid elkaar weer eens te ontmoeten en bij te kletsen.

De DJ’s van Vinyl Debiel zijn verantwoordelijk voor de muziek.

De avond begint om 20.00 uur en de entree is gratis.

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...