Dordrecht, Netherlands

Café The Hustler per direct gesloten

Burgemeester Peter van der Velden heeft de politie toestemming gegeven om café The Hustler aan de Voorstraat met spoed te sluiten.
Rob van der Woude | 1 juli 2017 12:04 | Aangepast op 1 juli 2017 12:04
In het café zijn harddrugs gevonden en er zijn verdenkingen dat in het pand drugs worden verhandeld. De sluiting geldt voor twee weken. Burgemeester Van der Velden bepaalt de komende dagen of en welke vervolgsanctie er komt.

Politiecontrole


In café The Hustler zijn tijdens een politiecontrole op vrijdagavond 30 juni jl. enkele gebruikershoeveelheden harddrugs aangetroffen en in beslag genomen, is een nog onbekend geldbedrag aangetroffen en in beslag genomen, is een auto in beslag genomen en zijn 3 mensen aangehouden; een 43-jarige vrouw uit Papendrecht, een 51-jarige man uit Dordrecht en 38-jarige Brit.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...