Dordrecht, Netherlands

Café The Hustler per direct gesloten

Burgemeester Peter van der Velden heeft de politie toestemming gegeven om café The Hustler aan de Voorstraat met spoed te sluiten.
Rob van der Woude | 1 juli 2017 12:04 | Aangepast op 1 juli 2017 12:04
In het café zijn harddrugs gevonden en er zijn verdenkingen dat in het pand drugs worden verhandeld. De sluiting geldt voor twee weken. Burgemeester Van der Velden bepaalt de komende dagen of en welke vervolgsanctie er komt.

Politiecontrole


In café The Hustler zijn tijdens een politiecontrole op vrijdagavond 30 juni jl. enkele gebruikershoeveelheden harddrugs aangetroffen en in beslag genomen, is een nog onbekend geldbedrag aangetroffen en in beslag genomen, is een auto in beslag genomen en zijn 3 mensen aangehouden; een 43-jarige vrouw uit Papendrecht, een 51-jarige man uit Dordrecht en 38-jarige Brit.

Lees ook

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...

Let op: plaatselijk dichte mist

Het KNMI waarschuwt vrijdagochtend voor dichte mist in het westen van het land. Verkeer kan hier hin...

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...