Dordrecht, Netherlands

Café The Hustler per direct gesloten

Burgemeester Peter van der Velden heeft de politie toestemming gegeven om café The Hustler aan de Voorstraat met spoed te sluiten.
Rob van der Woude | 1 juli 2017 12:04 | Aangepast op 1 juli 2017 12:04
In het café zijn harddrugs gevonden en er zijn verdenkingen dat in het pand drugs worden verhandeld. De sluiting geldt voor twee weken. Burgemeester Van der Velden bepaalt de komende dagen of en welke vervolgsanctie er komt.

Politiecontrole


In café The Hustler zijn tijdens een politiecontrole op vrijdagavond 30 juni jl. enkele gebruikershoeveelheden harddrugs aangetroffen en in beslag genomen, is een nog onbekend geldbedrag aangetroffen en in beslag genomen, is een auto in beslag genomen en zijn 3 mensen aangehouden; een 43-jarige vrouw uit Papendrecht, een 51-jarige man uit Dordrecht en 38-jarige Brit.

Lees ook

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...

Toename van crimineel jongerengeweld: meer geld naar camera's en straatcoaches

Jongeren die voor overlast zorgen en zich crimineel gedragen moeten worden aangepakt en een verdere ...

Deze gemeente bouwt eerste houten woningen: 'De impact op het milieu is veel kleiner'

Woningen die niet van beton zijn gemaakt, maar van hout. In de gemeente Zwijndrecht worden de komend...

Woede en verdriet na vrijspraak koffermoord: 'Het recht zou moeten zegevieren'

Nabestaanden van Manuel Alvarez hebben woedend gereageerd op de beslissing van het Haagse gerechtsho...