Dordrecht, Netherlands

Café The Hustler per direct gesloten

Burgemeester Peter van der Velden heeft de politie toestemming gegeven om café The Hustler aan de Voorstraat met spoed te sluiten.
Rob van der Woude | 1 juli 2017 12:04 | Aangepast op 1 juli 2017 12:04
In het café zijn harddrugs gevonden en er zijn verdenkingen dat in het pand drugs worden verhandeld. De sluiting geldt voor twee weken. Burgemeester Van der Velden bepaalt de komende dagen of en welke vervolgsanctie er komt.

Politiecontrole


In café The Hustler zijn tijdens een politiecontrole op vrijdagavond 30 juni jl. enkele gebruikershoeveelheden harddrugs aangetroffen en in beslag genomen, is een nog onbekend geldbedrag aangetroffen en in beslag genomen, is een auto in beslag genomen en zijn 3 mensen aangehouden; een 43-jarige vrouw uit Papendrecht, een 51-jarige man uit Dordrecht en 38-jarige Brit.

Lees ook

Foutparkerende fietsers op station worden week lang goede kant op gestuurd

De nieuwe fietsenstalling bij Station Dordrecht wordt nog niet gebruikt zoals bedacht is. Veel fiets...

Automobilist rijdt rond met te donkere ruiten en krijgt fikse boete

Het rondrijden met een te donkere voorruit is een automobilist donderdagavond duur komen te staan. H...

‘Van school gerukt, gedeporteerd en vermoord’: Gedenksteen vertelt pijnlijke geschiedenis

Stichting Joods Overleg en de gemeente Dordrecht hebben donderdag een herinneringstegel aan de Joods...

Studenten kunnen gratis naar festival met Turfy Gang en Bilal Wahib

Alle studenten in onze streek kunnen vanaf komende dinsdag een gratis kaartje bemachtigen voor de tw...

Automobilist (22) onder invloed slaat over de kop

Een 22-jarige Alblasserdammer is in de nacht van woensdag op donderdag met zijn auto over de kop ges...

Auto's botsen op snelweg

Op de A15 van Ridderkerk richting Gorinchem heeft donderdagochtend meer dan een uur file gestaan. Da...