Dordrecht, Netherlands

Camera's in het Weizigtpark

In het Weizigtpark zijn camera's geplaatst rondom het voetbalveld. Vanaf vandaag zijn die in gebruik.Op verschillende dagen en tijdstippen worden de beelden bekeken.
Gert van der Steen | 12 juli 2017 17:48 | Aangepast op 12 juli 2017 17:48
Dit heeft tot doel de veiligheid en vooral ook het gevoel van veiligheid te vergroten. Behalve dat het park voor recreatie wordt gebruikt, is het ook een belangrijke doorgangsroute naar het station. Daar hangen ook al camera's, maar langs de toegangsweg door het park was dat nog niet het geval.

Er waren al verschillende maatregelen genomen om de veiligheid te verbeteren, zoals snoeien en verwijderen van een bankje waarop overlastgevers rondhingen. Ook surveilleert de politie er vaak en geldt er een alcoholverbod. Maar dat was allemaal niet voldoende om overlast te voorkomen, zegt de gemeente.

De camera's staan er vooralsnog tijdelijk in het zomerseizoen, van 12 juli tot en met 12 oktober.

Lees ook

FC Dordrecht blijft in de subtop na knappe zege op Roda JC

FC Dordrecht is vrijdagavond tegen Roda JC op knappe wijze met de zege aan de haal gegaan: 2-0. René...

Zaterdag in Studio De Witt: kunstproject, John Stoel en fileleed in de binnenstad

Ook deze zaterdag passeren weer allerlei onderwerpen de revue in Studio De Witt. Van het fileleed in...

Gemeente in gesprek met ontevreden ondernemers Statenplein

De aangekondigde plannen van de gemeente om de weekmarkt te verplaatsen van het Statenplein naar het...

Ambulance en brandweer rukken uit voor auto die op boom knalt

Op de Jan Vethkade in Krispijn is donderdagavond omstreeks 9 uur een auto uit de bocht gevlogen. De ...

Opnieuw winteropvang dak- en thuislozen op Halmaheiraplein

Voor het tweede jaar op rij is er een extra winteropvang geopend voor dak- en thuislozen door het Le...

Nieuwe kademuur voor Aardappelmarkt

Met een officiële handeling door de Dordtse wethouder Rik van der Linden is deze week gestart met he...