Dordrecht, Netherlands

Camera's opgehangen bij trimsalon

Hannie Stein, eigenaresse van Trimsalon Hannie aan de Merwedestraat, neemt geen enkel risico meer. Ze heeft beveiligingscamera's opgehangen. Afgelopen vrijdag werd ze slachtoffer van een gerichte aanslag.
Marjolein Vos | 2 juli 2018 15:16 | Aangepast op 2 juli 2018 15:16
Iemand heeft zwaar illegaal vuurwerk tegen haar ruit geplakt. De schade is groot; twee konijnen vonden de dood en de ruiten zijn beschadigd. Maar het had nog erger kunnen zijn. "Ze moeten geweten hebben dat hier dieren binnen zitten," zegt Hannie Stein. "En er wonen ook mensen boven de salon. Je bent echt niet goed bij je hoofd als je zoiets doet".

Mogelijk is de dader een bekende. Hannie heeft wel een vermoeden, maar wil die niet uitspreken. Donderdagavond doet ze aangifte bij de politie. Die onderzoekt de zaak.

Lees ook

Steeds meer deelauto’s, in vijf jaar meer dan verdubbeld

Het aantal auto’s dat gedeeld kan worden met anderen is in onze streek fors toegenomen: Van zeventie...

Meer meldingen van agressie in Albert Schweitzer ziekenhuis: ‘Impact van incidenten neemt toe’

Zorgpersoneel van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht heeft in 2024 vaker melding gemaakt ...

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Op de Mijlweg in Dordrecht is woensdagochtend een personenauto tegen een verkeerslicht geknald. De w...

Milana en Fabiënne gaan in de vakantie naar de Zomerschool: 'We zijn nu al beste vriendinnen'

De meeste basisschoolleerlingen genieten nog van twee weken zomervakantie, maar op het terrein van b...

Zorg Dubbelmonde sterk verbeterd, nog wel hoge werkdruk en ongeordende dossiers

De zorg bij woonzorgcentrum Dubbelmonde is er sterk op vooruit gegaan, blijkt na onderzoek van de In...

Voorbereidende werkzaamheden renovatie Papendrechtsebrug starten bijna

De grootschalige renovatie van de Papendrechtsebrug begint over elf maanden, maar de voorbereidende ...