Dordrecht, Netherlands

Camper gekanteld, tunnel dicht

In de Drechttunnel is een camper gekanteld. De tunnelbuizen richting Breda zijn dicht. Update: de rechter tunnelbuis is weer open.
Peter Tromp | 23 juni 2017 10:19 | Aangepast op 23 juni 2017 10:19
De camper zou gasflessen aan boord hebben. Uit voorzorg zijn daarom beide tunnelbuizen afgesloten. Er is geen brand. Wel is er brandstof gelekt op het wegdek. 

Verkeer wordt geadviseerd om te rijden via de A15. Onduidelijk is nog hoe lang de stremming gaat duren. Inmiddels staat bij Zwijndrecht een file op de A16 van enkele kilometers. Auto's die al in de tunnel stonden, moesten op last van de politie de tunnel weer uitrijden.

De inzittenden van de camper zijn niet gewond geraakt. 

Fimpje: @martijnrijk (Twitter)


Lees ook

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...

Let op: plaatselijk dichte mist

Het KNMI waarschuwt vrijdagochtend voor dichte mist in het westen van het land. Verkeer kan hier hin...

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...