Dordrecht, Netherlands

Campus op het Leerpark stapje dichterbij

De raad vraagt zich af of de plannen voor een campus financieel haalbaar zijn. Dat bleek dinsdagavond tijdens de presentatie van de nieuwste versie. Vorig jaar stemde de raad in met een ambitiedocument. Nu zijn de plannen verder uitgewerkt.
Peter Tromp | 31 januari 2018 16:59 | Aangepast op 31 januari 2018 16:59
Het Leerpark moet gaan lijken op een campus, zoals je die hebt bij universiteiten. Er worden extra woningen gebouwd en de Duurzaamheidsfabriek is bijna helemaal verhuurd.

Ook zijn er plannen om het leerpark per trein te kunnen bereiken. Zeker als er ook hbo-opleidingen bijkomen, wordt het handig om de opleiding via het spoor te kunnen bereiken.

Volgens de wethouder is alles financieel haalbaar. Diverse partijen hebben belangstelling en de provincie bteaalt enkele miljoenen mee.

Er is een bedrag van 75.000 euro vrijgemaakt die de kosten moeten dekken voor de voorbereidingen.&t=33s

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Lees ook

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...