Dordrecht, Netherlands

Caravan uitgebrand op Rijksstraatweg

In een caravan op de Rijksstraatweg heeft vanmiddag een flinke brand gewoed. De brand sloeg over naar de bijgelegen woning. 
Petra Scheurwater | 4 september 2017 18:11 | Aangepast op 4 september 2017 18:11
In een caravan op de Rijksstraatweg heeft vanmiddag een flinke brand gewoed. De brand sloeg over naar de bijgelegen woning.

Een omwonende heeft geprobeerd de brand te blussen voordat de brandweer arriveerde. Dat lukte niet, maar door het snelle optreden is volgens de brandweer wel erger voorkomen.

De caravan is door de brand volledig verwoest en de woning raakte flink beschadigd. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.

Hoe de brand is ontstaan is nog niet bekend.

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...

FC Dordrecht sprokkelt te veel en scoort te weinig: ‘Het is wel een patroon, ja’

Met iets meer doelgerichtheid had FC Dordrecht Vitesse kunnen verslaan vrijdagavond, maar juist daar...

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...