gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Cardiologen van Albert Schweitzer ziekenhuis lopen 'Hartstocht'

bc183a0f5873cd1598832af6a5618db5

Het weer was niet al te best, maar voor vijf medewerkers van het Albert Schweitzer ziekenhuis mocht dit de pret niet drukken om een 'Hartstocht' te lopen. Hiervoor hebben zij geld opgehaald voor onderzoek naar de gevolgen van corona voor hart en bloedvaten.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De wandeling was in totaal twintig kilometer. Adriaan, André, Jacqueline, Agnes en Trudy hebben de tocht namens de afdeling Cardiologie volbracht. Zij waren een van de 598 teams die meeliepen met de tocht. 

Drie collega's van het vijftal wilden ook graag meedoen, maar zijn besmet met het coronavirus en bleven thuis. In totaal hebben alle deelnemende teams 265.000 euro opgehaald voor het Corona Harten Onderzoek.

De Hartstichting is trots op de deelnemers. "Geweldig bedrag opgehaald en beterschap voor de collega's die moesten afhaken", luidt het compliment onder het bericht over de actie van het ziekenhuis.

Lees ook

afvalzakken

Tegen afvaloverlast: 270 euro betalen als vuilnis onjuist wordt aangeboden

Wie vanaf deze maand afval verkeerd aanbiedt, kan in Dordrecht een flinke prent krijgen. Naast de opruimkosten van 160 euro zullen bewoners die hun afval onjuist plaatsen vanaf 1 juli ook een boete moeten betalen van 110 euro.

yv202662793A03107

FC Dordrecht wint eerste oefenduel, met nieuwe trainer als toeschouwer

FC Dordrecht is de oefencampagne zaterdag begonnen met een 3-0 zege op Schalke 04 II, dat uitkomt op het vierde Duitse niveau. Dat gebeurde onder toeziend oog van kersvers hoofdtrainer Paul Nuijten, die nog niet langs de lijn stond maar aandachtig toeschouwer was.

727457752_1455578069942028_5493338324617170979_n

Politie bevrijdt hond uit snikhete auto: 'Lichaamstemperatuur was opgelopen tot 42,3 graden'

Bij Avonturenboerderij Molenwaard in Groot-Ammers is zaterdag een American Bull uit een snikhete auto gered. Volgens medewerkers van de Dierenambulance verkeerde het dier in een levensbedreigende situatie. Zijn lichaamstemperatuur was opgelopen tot 42,3 graden.

verkeerslichten 02

wegen

Grote stoplichtoperatie van start: tientallen lampen vervangen

Op vier verschillende kruisingen in Dordrecht worden alle verkeerslichten vervangen. Als eerste zijn de stoplichten op de Provincialeweg bij de op- en afritten van de N3 aan de beurt.

Parallelweg Sliedrecht

Sneller klaar dan verwacht: deze belangrijke weg gaat eerder open

Eerder dan vooraf aangekondigd, is de Sliedrechtse Parallelweg helemaal vernieuwd. Vanaf vrijdag 18.00 uur is de belangrijke weg aan de rand van het dorp weer volledig te gebruiken.

foto artikel havenkerk

Havenkerk wordt gekocht door gemeente Ablasserdam

De gemeente Alblasserdam koopt de Havenkerk in het dorp. In een raadsvoorstel aan de gemeenteraad heeft het gemeentebestuur voorgesteld om daarvoor 2,2 miljoen uit te trekken. De raad is daar dinsdagavond mee akkoord gegaan.