Dordrecht, Netherlands

Carjacker ramt paal op N3

Een autodief in Dordrecht is niet ver gekomen met zijn buit. De 21-jarige man reed in de nacht van maandag op dinsdag met de politie op zijn hielen op de N3 tegen een paal, waarna agenten hem in de kraag konden grijpen.
Petra Scheurwater | 11 december 2018 16:16 | Aangepast op 11 december 2018 16:16
De man had rond 01:30 uur op de S.M. Hugo van Gijnweg een 43-jarige vrouw uit haar auto getrokken. Zij was gestopt om haar auto te parkeren. De man sprong achter het stuur en reed weg.

Agenten zagen de auto even later rijden op de Galileilaan. Ze zetten de achtervolging in richting de N3. Daar verloor de man de macht over het stuur en botste tegen een betonnen paal. Hij probeerde nog weg te rennen, maar de politie was sneller.

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Lees ook

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...