Dordrecht, Netherlands

Carjacker ramt paal op N3

Een autodief in Dordrecht is niet ver gekomen met zijn buit. De 21-jarige man reed in de nacht van maandag op dinsdag met de politie op zijn hielen op de N3 tegen een paal, waarna agenten hem in de kraag konden grijpen.
Petra Scheurwater | 11 december 2018 16:16 | Aangepast op 11 december 2018 16:16
De man had rond 01:30 uur op de S.M. Hugo van Gijnweg een 43-jarige vrouw uit haar auto getrokken. Zij was gestopt om haar auto te parkeren. De man sprong achter het stuur en reed weg.

Agenten zagen de auto even later rijden op de Galileilaan. Ze zetten de achtervolging in richting de N3. Daar verloor de man de macht over het stuur en botste tegen een betonnen paal. Hij probeerde nog weg te rennen, maar de politie was sneller.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...