gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Caty Groen best verkocht in Vos & Van der Leer

8ccd387ef498f889426d0e0a565a01d0

Het best verkochte boek in de Dordtse boekwinkels van Vos & Van der Leer dit jaar is van een stadgenoot. Het boek 'Moord onder de hamer' van Caty Groen ging op het Statenplein en in Stadspolders het vaakst over de toonbank.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De misdaadroman vertelt het verhaal van Rick Benson. De rechercheur onderzoekt in het zesde deel van de detectiveserie de dood van een Dordtenaar op het moment dat er een inbraakgolf is in de stad.


Deze zomer kwam het boek uit, vier jaar na het voorlaatste deel over de rechercheur. Op verzoek van de verhuizing van boekhandel Vos & Van der Leer naar Veilinghuis Mak blies Groen Benson nogmaals nieuw leven in.


Over zijn terugkomst twijfelde Groen geen seconde. ,,Hartstikke leuk om weer een nieuw deel uit te brengen'', vertelde ze tegenover AD De Dordtenaar. 

In de beste verkochten is ruimte voor nog een Dordts boek. De 'kalender' 'Dordrecht 366 dagen' wordt sinds dit najaar verkocht en is op de valreep van het jaar de Top 3 ingekropen. De tweede plaats is voor Lucinda Riley met De Zeven Zussen.

Lees ook

soeteman foto

Na een eeuw valt doek voor Soeteman Tweewielers: 'Dankbaar voor alle klanten'

Een begrip in Dordrecht verdwijnt uit het straatbeeld. Na honderd jaar sluit Soeteman Tweewielers op 12 juni definitief de deuren van de winkel en werkplaats aan de Brouwersdijk. Daarmee komt een einde aan een familiebedrijf dat drie generaties lang verbonden was aan de stad.

foto artikel leny

Leny (87) is al meer dan dertig jaar vrijwilliger en geniet nog steeds: 'Plantjes zijn altijd blij'

Tuinieren, snoeien en planten. Dat zijn de dingen die de 87-jarige Leny Mars het liefste doet. En al deze hobby’s combineert Leny al jaren bij haar vrijwilligerswerk bij Arboretum Munnike Park. Een botanische tuin midden in Zwijndrecht. “Het is een vrij leven en ik heb het altijd leuk gevonden.”

Point Blur_Jun142026_103437 (1)

Twee geparkeerde auto's in vlammen op, mogelijk opzet

In Zwijndrecht zijn twee geparkeerde auto's zaterdagnacht verwoest door brand. Dat gebeurde aan de Lindtsebenedendijk, ter hoogte van de Perkstraat.

auto in sloot Rid

Auto komt in sloot terecht

In Ridderkerk is dinsdagavond een auto in een sloot terechtgekomen. Dat gebeurde aan de Vlasstraat. Voor zover bekend is niemand gewond geraakt.

fotoman

Man steekt N3 over voor gevallen fiets en laat kinderen achter in auto op afrit

Een man heeft zaterdag een opzienbarende actie uitgehaald op de N3 bij Dordrecht. De bestuurder stak namelijk de weg over nadat een fiets van zijn auto was gevallen. Een langsrijdende weginspecteur greep halverwege in.

politie 02

Onveiligheidsgevoel in meeste gemeenten gegroeid, ook ervaren sommigen meer overlast

Het onveiligheidsgevoel van inwoners is in de meeste gemeenten in onze streek gestegen ten opzichte van 2023. Ook ervaren de inwoners van een aantal gemeenten meer overlast in de buurt. Dat blijkt uit de Veiligheidsmonitor, een tweejaarlijks terugkerend bevolkingsonderzoek.