gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Caty Groen best verkocht in Vos & Van der Leer

8ccd387ef498f889426d0e0a565a01d0

Het best verkochte boek in de Dordtse boekwinkels van Vos & Van der Leer dit jaar is van een stadgenoot. Het boek 'Moord onder de hamer' van Caty Groen ging op het Statenplein en in Stadspolders het vaakst over de toonbank.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De misdaadroman vertelt het verhaal van Rick Benson. De rechercheur onderzoekt in het zesde deel van de detectiveserie de dood van een Dordtenaar op het moment dat er een inbraakgolf is in de stad.


Deze zomer kwam het boek uit, vier jaar na het voorlaatste deel over de rechercheur. Op verzoek van de verhuizing van boekhandel Vos & Van der Leer naar Veilinghuis Mak blies Groen Benson nogmaals nieuw leven in.


Over zijn terugkomst twijfelde Groen geen seconde. ,,Hartstikke leuk om weer een nieuw deel uit te brengen'', vertelde ze tegenover AD De Dordtenaar. 

In de beste verkochten is ruimte voor nog een Dordts boek. De 'kalender' 'Dordrecht 366 dagen' wordt sinds dit najaar verkocht en is op de valreep van het jaar de Top 3 ingekropen. De tweede plaats is voor Lucinda Riley met De Zeven Zussen.

Lees ook

distelapparath-drive-in-theater-5164481

Drive-in bioscoop door weersvoorspellingen verplaatst: ‘Veiligheid voorop’

De drive-in bioscoop waar komend weekend aan de Laan van Europa elf films vertoond zouden worden, gaat niet door. Dat heeft de organisatie besloten vanwege de verwachte stormachtige weersomstandigheden. De unieke manier om films te bekijken wordt nu verplaatst naar begin volgend jaar.

artikel foto

Kleine hulpmiddelen maken langer thuis wonen makkelijker

Hoe blijf je comfortabel en zelfstandig wonen als dagelijkse handelingen door het ouder worden moeilijker worden? De oplossing zit vaak in kleine aanpassingen. Van slimme hulpmiddelen tot praktische veranderingen in huis: in de Slim langer thuis-woning in Sliedrecht ontdekken bezoekers hoe ze het dagelijks leven een stuk gemakkelijker kunnen maken.

overval schoonheidssalon Reeweg

Man overvalt schoonheidssalon: ‘Hij liep in opvallend trainingsjack zo de deur uit!’

Een schoonheidssalon aan de Reeweg Oost is woensdag aan het begin van de middag overvallen. Volgens ooggetuigen droeg de dader een opvallend trainingsjack. “Ik dacht: wat doet zo’n man in een schoonheidssalon?”

OPMA fatbikes

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: Hoe denkt Dordrecht over een fatbikeverbod?

Hoe denkt de Dordtenaar over een fatbikeverbod? In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad spreekt presentator Ad van den Herik de bezoekers van de markt in de Dordtse binnenstad over dit onderwerp. "De fatbike moet worden afgepakt."

businkbedrijfspandsmaragd

Veel rookontwikkeling na kortsluiting in bedrijfspand

In een bedrijfspand aan de Smaragd in Dordrecht heeft donderdagochtend brand gewoed. Een koelkast of een wasmachine heeft kortsluiting veroorzaakt waarna er veel rook is vrijgekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

demonstratie fokker

Demonstranten blokkeren Fokker-terrein: ‘Wij staan niet toe dat jullie moordwapens produceren'

Tientallen activisten van Fok Fokker en Geef Tegengas hebben donderdag gedemonstreerd voor de poorten van Fokker Aerospace in Papendrecht. Een deel van hen heeft ook het dak van de centrale fabriekshal beklommen. De actievoerders willen dat het bedrijf stopt met de productie van onderdelen van gevechtsvliegtuig F35, die volgens hen wordt gebruikt door Israël tegen de Palestijnse burgerbevolking van Gaza.